Bak Bakalım Blogumda Var mı?

26 Mayıs 2021 Çarşamba

Licape 5'li Cilt Bakım Seti

Çevresel faktörler, yaş, cilt yapısı ve hatta stres nedenlerine bağlı olarak cildimiz sivilce, kırışıklık, gözeneklerin oluşması ve büyümesi, cilt sarkması ile kuru ve lekeli bir görünümle mücadele etmek zorunda kalıyor. 

Bu sorunlara çözüm bulabilmek için öncelikle içten bakım şart. Sağlıklı beslenmek, uyku düzenine dikkat etmek, spor yapmak, bol su içmek bu mücadelede bizi güçlü kılan unsurlar. Yanı sıra cilt bakımı için kullanacağımız ürünler de bakıma destek sağlayan diğer bir önemli unsur.

Sürekli olarak aynı marka ve ürünleri kullanmanın bir süre sonra cilt üzerinde etkisinin azalacağı düşüncesinde olduğumdan belli aralıkla cilt bakım rutinimi değiştirme taraftarıyım. Ve tabii mümkün olduğunca kimyasal ve parfüm içermemesi ürün seçiminde tercihim oluyor. 

Bu manada doğada var olan mucizevi formülleri keşfetmek ve güvenilir ürünler ortaya çıkarmak üzere 20 yılı aşkın bir süredir Ar-Ge çalışmaları yapan Licape'nin ürünlerini denemeye başladım. Birkaç haftadır markanın denediğim ürünleriyle ilgili yorum yapabilme yetisine sahip olduğuma göre artık fikirlerimi sizlerle paylaşabilirim. Tüm cilt tiplerine uygun ve her mevsim kullanılabilen ürünleri tek tek açıklıyorum.


23 Mayıs 2021 Pazar

Haydigiy.com ile Toptan Fiyatına Perakende Alışveriş

Evden dışarı çıkmayı ne kadar özledik değil mi hepimiz? Hele bir de havalar yavaş yavaş ısınıyorken, dışarı çıkmak biraz temiz hava almak lüks haline geldi. Sürecin uzadıkça uzuyor olması da iyice can sıkıcı olmaya başladı. Hal böyleyken daraldık, bunaldık... Aramızda bu süreci çok iyi kullananların olduğunu biliyorum, umuyorum siz de onlar arasında yer alıyorsunuzdur... 

Online alışverişe daha çok rağbet ettiğimiz son dönemlerde, sizlerle toptan fiyatına perakende alışveriş yapabileceğiniz bir siteyle tanıştırmak istiyorum sizleri.16 Mart 2021 Salı

Clarte Aromatherapy Kuşburnu Çekirdeği Yağı

Doğanın bizlere sunduğu pek çok mucize var. Eski zamanlardan bu yana vücudumuz için faydalı pek çok bitki, farklı şekillerde tüketilerek şifa kaynaklarımız haline gelmekte. Yine yüzyıllardır "Kocakarı ilacı" olarak nitelendirdiğimiz, ve eskilerin kadim bilgisiyle harmanlanarak elde edilmiş olan bu ürünler, son yıllarda hepimizin gözdesi oldu. 

Özellikle de bitkilerin yağlarından elde edilmeleri sonucu, hem kendi başlarına hem de farklı bileşenlerle birarada, bizlere sonsuz fayda sağlıyor. Bugüne kadar pek çok bakım ürünü içerisinde ya da salt kendisini kullandığımız bu ürünler arasında, henüz tanıştığım bir yağdan bahsetmek istiyorum sizlere.