Bak Bakalım Blogumda Var mı?

28 Eylül 2020 Pazartesi

Mossta.com Seçimlerim

Pandemi dolayısıyla bu yılımızı ne yazık ki sağlığımıza daha da çok dikkat etmekle geçiriyoruz. Yeri geldi sosyal hayatımızı etkileyen kısıtlamalar yaşadık, yeri geldi bu hastalığa maruz insanların ne denli zorluk yaşadığını ve hayatlarını kaybettiğini gördük, üzüldük. Sosyal mesafeyi koruyarak bir şekilde yaşantımıza devam ediyoruz. İnşallah en kısa sürede tüm dünyayı saran bu salgından kurtulur ve eski yaşantımıza dönebiliriz. 

Pandemi, hayatımızda eskiden önemsemediğimiz, farkında olmadan yaptığımız pek çok şeyin kıymetini hatırlatmadı mı bizlere? Bir dostla kahve içmek için dışarı çıkmak, sinema-tiyatroya gitmek, canım sıkıldı cümlesine sarılıp öylesine dışarı çıkmak ve hatta alışveriş yapmak...Hepsi de ne kadar önemli ve özelmiş bizim için değil mi? Şimdi ise, herhangi birşey yapmak için 2 kez düşünmek zorunda kalabiliyoruz. Sizi bilmem ama, biz market alışverişimizi bile çok uzun süredir online yapıyoruz. Kaldı ki giyecek ihtiyaçlarımız için de elbette online alışveriş sitelerinde vakit geçiriyoruz.

Son dönemlerde ise giyecek alışverişi için daha önce bilmediğim bir site ile tanıştım. Mossta.com hem kadın, hem erkek hem de çocuk giyim ürünleri bulunan sizlere de gönül rahatlığıyla önerebileceğim bir site. Pek çok kategoride çok geniş ve her zevke her kesime hitap eden sitede, aradığınız herşeyi bulabilirsiniz. Spor giyimden tesettür giyime, elbiseden, günlük kıyafetlere, plaj ürünlerinden çanta ve ayakkabıya, aksesuardan çocuk giyime ve erkek giyime dair seçimler için pek çok çeşit mevcut.4 Ağustos 2020 Salı

Newwell Bioenergy Cilt Beyazlatıcı Leke Kremi

Hepimizin bildiği gibi, başta güneş ışığı olmak üzere, hormonal değişiklikler, hava şartları ve kullandığımız bazı renkli kozmetik ürünleri, cildimizde leke oluşumuna sebep olur. Oluşan bu lekeler sayesinde cildimize yansıyan renk eşitsizlikleri ise ne yazık ki hepimizi rahatsız eden bir gerçeğe dönüşüyor.

Dönem dönem ben de cildimde oluşan bu lekelerle mücadele anlamında cildime özel bakımlar uyguladım. Kullandığım süre içerisinde de, daha önce oluşan lekelerin tonunda açılma ve hatta yeni oluşmaya başlayan lekelerin yok olduğunu gözlemlediğimi hatırlıyorum.

Bugünlerde ise cildimde yine oluşmaya başlayan lekeler için Newwell Bioenergy Cilt Beyazlatıcı Krem kullanmaya başladım.

17 Temmuz 2020 Cuma

Gözlük Modası Solaris'ten Sorulur

Her ne kadar Pandemi süreci devam etse de rehavete kapılmadan, sağlığımızı korumayı elden bırakmıyoruz. Fakat, bu süreçte de mümkün olduğunca, yazın ve sıcağın keyfini çıkarmaya çalışıyoruz.


Elbette cildimizi çeşitli güneş koruyucuları ile koruduğumuz gibi, göz sağlığımızı da yine çeşitli kremler ve güneş gözlükleri ile korumaya devam ediyoruz.

Aslında sadece yaz mevsiminde değil; her mevsim kullanmamız gereken gözlükler, tam anlamıyla vazgeçilmezimiz. Aksesuar olarak da yanımızdan ayırmadığımız güneş gözlükleri, moda dünyasının en güncel, en trend ve en popüler parçaları arasındaki yerini korumakta.


İşte tam da bu noktada, "Gözlük nereden alınır?" sorusunun cevabına gelelim...
solaris, gözlük, güneş gözlüğü, gözlük modası, moda, sağlık, ray-banYazılarım E-mailinize Gelsin ;)