Bak Bakalım Blogumda Var mı?

22 Mayıs 2019 Çarşamba

Taze Bittiler- 100

Veee taze bittiler serimin dalya yazısıyla karşınızdayım :) Tam 100üncü kez, sizlerle tükettiğim ürünleri paylaşıyor, minik yorumlar ekliyorum. Tam 100 ay boyunca bir kutu içerisinde biriktirdiğim boş kutuları yayına hazırlamak için fotoğraflamak, kutuya koyduğum her bir boş ürün ambalajını sizlerle paylaşmak büyük keyifti benim için.


Gönül isterdi ki, 100üncü taze bittiler yazım, bir sürü üründen oluşsaydı. Ancak geçtiğimiz ay gerçekleşen 2 seyahatim nedeniyle ürünleri biraz bölük pörçük kullanmam dolayısıyla yoğunlukla mini boy ürünlerle dolu. Kalan orijinal boy ürünlerse daha çok temizlik ve bakım ürünleri.

Geçtiğimiz ay neler bitirmişim, hep birlikte bakalım mı?

15 Mayıs 2019 Çarşamba

Siyah Çanta ve Aksesuarlar

Birkaç hafta önce yaptığım yurtdışı alışverişimden bahsedeyim bugün sizlere. Çok çok severek aldığım, elime geçtiğinde ise bayıldığım elbise ile ilgili güzel bir kombin yazısı hazırlayacağım ama bu yazımda, aynı siparişimle gelen çantam ve çeşitli aksesuarlarla ilgili yazım, alışveriş yazılarımın ilki olsun ;)

13 Mayıs 2019 Pazartesi

#pembedunyam5yasinda Etkinlik Sponsorları

Sevgili Ümran'ın, #pembedunyam5yasinda etkinliğine dair detayları daha önce sizlerle paylaşmıştım. Bugün ise sıra o gün bizleri yalnız bırakmayan sponsorlar ve ürünlerine yönelik yazımda.

Yazılarım E-mailinize Gelsin ;)