Bak Bakalım Blogumda Var mı?

22 Eylül 2020 Salı

Geleneksel Arap Sabununun En Yeni Hali: Miss Arap Sabunu

İster ev hanımı, ister çalışan kadınlar olalım, son dönemlerde evde geçirdiğimiz zamanlar bir hayli fazla. Zaten sıkıntılı bir dönem içerisinde olduğumuzdan anı yaşamak, tadını çıkarmak, sevdiklerimizle bir arada ve sağlıklı olduğumuz düşüncesiyle vakit geçirmek, tüm işlerimizi kolaylaştırmak için bize kuvvet veren ögeler. 

Pek tabii, evde geçirdiğimiz bu süre zarfında ne temizlik bitiyor, ne de evdeki diğer koşturmacalar. Hal böyleyken, zamanı kaliteli ve verimli kullanmak, sevdiklerimize ve kendimize daha çok vakit ayırabilmek için pratik yemekler yapmak, ev temizliğini daha kısa sürede ve etkili bir şekilde tamamlamanın alternatiflerini araştırmak gerek.

Son dönemlerde, temizlik konusunda tek ve etkili bir ürün kullanmak bana daha pratik gelmeye başladı. Banyo için ayrı, mutfak için ayrı, sert yüzeyler için ayrı vb temizlik maddesi kullanmak yerine büyükannelerimizin, zamanında çok tükettiği ve her yeri tertemiz yapan arapsabunu kullanma fikri cazip bir fikir. Bu sayede ev yaşamına doğallık, temizlik ve mis gibi bir koku katmak mümkün.

İşte tam da bu noktada, Miss Arap Sabunu mis gibi bir alternatif.

Gücünü zeytinyağı özlerinden alan, hiçbir koruyucu madde içermeden ve %100 doğallığı korunarak üretilen Miss Arap Sabunu, evin her köşesinde temizlik ve o mis gibi naif kokusunu bırakıyor.

Dermatolojik olarak test edilmiş, doğal, vegan ve cilt dostu bu ürünü, temizleyeceğiniz yüzeye göre sulandırarak, bir süngere ya da beze dökerek kullanabilirsiniz. O bildiğimiz arap sabunları gibi katı olmaması sayesinde kullanımı da kolay. 

Islak zemin, banyo, mutfak, kapılar, duvarlar, mobilyalar, bebek odası, halı-koltuk, hatta çocuklarınızın oyuncakları bile dahil olmak üzere pek çok alanda güvenebileceğiniz ürün, sert kimyasallar içermiyor. Bu sayede, temizlediği yüzeyde de herhangi bir aşınma ya da deformasyona neden olmuyor. Ürünü kullanıp temizlediğiniz yüzeyin üzerinden ıslak bir bezle geçmeniz temizliğinizin son aşaması. Bu arada, sürekli evden bahsediyoruz ama otomobil, motorsiklet ve tekne gibi her türlü aracınızı da bu ürünle bakteri ve kirden temizlemek mümkün. Çok fazla ovalamaya bile gerek kalmadan tertemiz araçlar kullanmak keyifli olacaktır.

1000 ml ve 2750 mllik ambalajlarında satışa sunulan bu ekonomik ürünü pek çok market, gross market ve online satış sitelerinden temin edebilirsiniz. 

Miss Arap Sabunu ile temizlik rahat, içimiz rahat ;)

4 yorum:

 1. Bende arap sabunlarının temizliğini çok seviyorum (: Kokusu bazen değişik gelse de o parıltısı süper.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Aynen Aslıcım, ben de seviyorum kokusu ve temizliğini :)

   Sil
 2. marketlere görmedim henüz bakayım kokusunu severim ben bunun..

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. İnternet sayfasında, satış yapılan market isimleri yazıyor, inceleyebilirsin...

   Sil

Adsız yorumlar yayınlanmayacaktır, teşekkürler...

Yazılarım E-mailinize Gelsin ;)