Bak Bakalım Blogumda Var mı?

20 Haziran 2019 Perşembe

Taze Bittiler - 101

Taze Bittiler serime devam edip etmeme konusunda kararsız kaldığımı daha önceki yazımda sizlerle paylaşmıştım. Gelen yorumlarınız seriye devam etmem konusunda bana çok yardımcı, bunun için hepinize çok teşekkür ederim :)


O halde 101inci "Taze Bittiler"i sizlerle paylaşma zamanı...
1- Nivea Hassas Bakım Yapan Micellar Temizleme Suyu: 400 ml gramajlı bu temizleme suyu, yüz, göz ve dudak için kullanılabilen formüle sahip. Nispeten kokusuz ürün, hassas ciltler de dahil her cilt tipine uygun bir temizleyici. Genel olarak temizleme suyu anlamında düşünecek olursam, daha önce çok daha kaliteli olanlarını kullandığımı söylemeliyim. Bir de kullandıktan sonra cildimde hafif de olsa bir yapış yapış his verdiği için tekrar almayı düşünmüyorum.2- HC Care Balancing Tonic Cleanser: Markanın, çok severek kullandığım bir ürünü daha. Temizleme aşamasından sonra ciltte kalan makyaj ve kir artıklarını gayet güzel temizlediğini gözlemlediğim ürün, yapı olarak da çok başarılı. Sanırım içerisinde alkol bulunmuyor, kullandıktan sonra da cildi germiyor.


3- Teremen Ter Azaltıcı Sprey: Özellikle yaz sezonunda terleme sorununu azaltmak isteyenler için yetkili kurumlarca test edilip onaylanmış bir sprey bu. Ter kanallarını kapatmadan, terin sağlıklı bir şekilde vücuttan atılmasına yardımcı ürün, bakteri oluşumunu da engelliyor. Ben memnun kaldım, sizin de aklınızda bulunsun ;)


4- Fa Soft&Control Roll-On: Yasemin kokusunu naifliğini teninizde hissetmek için ideal. Terleme konusunda da bana çok yardımcı roll-on, giysilerime de bulaşmadı, yenisini açtım, bununla devam diyorum.
5- Flormar Dudak Kalemi: Diğer marka kalemlere göre yapısı daha yumuşak yapıdaki ürünü çok severek kullandım. Asansörlü tasarımı olan ürün, bence çok başarılı. Markanın bu ürünü tekrar satışa sunmasını çok isterim.


6- GOSH Beyond Real Length'n Volume Mascara: Yurtdışından edindiğim rimel, kirpiklere uzunluk verme konusunda başarılı. Markayı da çok seviyordum, ülkemizde artık satılmadığına üzgünüm.


7- Biomed Hindistan Cevizli Diş Macunu: İçeriği temiz diş macunu arayışındaysanız, bu markayı inceleme altına alın derim. Pek çok çeşidi bulunan macunun, bitirdiğim macunu Hindistan cevizli olanıydı. Beyazlatma vaadi konusunda net bir şey söyleyemem çünkü zaten diş rengim tam beyaz değil. Mis gibi temizlediği ve ağızda ferahlık ve temizlik verdiği konusunda ise kesinlikle hemfikirim.

Bu ay, hem renkli kozmetik hem de bakım ürünlerinden özellikle beğendiğim ürünlerle vedalaştım. Elbette ki yerlerine yenileri kondu. Bakalım önümüzdeki ay hangi ürünlere bye bye diyeceğim...
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Adsız yorumlar yayınlanmayacaktır, teşekkürler...

Yazılarım E-mailinize Gelsin ;)