Bak Bakalım Blogumda Var mı?

29 Nisan 2019 Pazartesi

Mutluluk Ülkesi: Tatlistan

Son günlerde ofiste bir telaş, bir telaş... En sevdiğim arkadaşlarım evleniyor :)


Uzun zamandır beklediğimiz bu güzel haberi aldığımızda elbette ki çok mutlu olduk. "Oğlan bizim, kız bizim" mantığında hemen harekete geçtik tabii. Kız isteme töreni birkaç hafta içerisinde yapılacak ve biz de doğal olarak, gelin kızımız ne giyecek, masa süslemesi nasıl yapılacak, çiçek ve çikolata nasıl olmalı soruları eşliğinde hepimiz kolları sıvadık :)


Tabii zamandan kazanmak için de hepimizin çok severek kullandığı internetten alışveriş sitelerini incelemeye koyulduk. Kızımız için kıyafet bakmanın yanısıra çiçek-çikolata işleri bende. Bu tür konularda fazla detaycı ve titiz olduğumdan seçimleri yaparken, renk-konsept-çiftimizin tarzını yansıtan ürünleri bulmak gibi kriterleri gözönünde bulundurmaya özen gösteriyorum. Özellikle de bu kadar özen gösterirken yanımızda olmasını istediğimiz markalar da bizim gibi özenli ve titiz olsun istiyorum.

Madem özel bir gün, kişilerin özel hissetmesini sağlayacak; tasarım ve zevk sahibi bir firma arayışına girmeliydik. Bu anlamda göz dolduran, el emeği göz nuru ve lezzetli ürünlerin satışını yapan Tatlistan ile tanıştık.

26 Nisan 2019 Cuma

5 Nisan 2019 Cuma

The Spring at Dresslily

Now the spring is starting to make itself feel better and we're lively. We missed the energetic and colorful clothes instead of the dark and heavy clothes that  felt sluggish.


Dresslily, which is among the foreign online sales sites that I like, is available in both affordable and high quality products. Not just women, clothes on the site; there are also clothes of men and kids from home decoration, kitchen utensils to care cosmetic products.


I would like to share with you a few products I like among them.

I love this blouse with v-neck and lace detail