Bak Bakalım Blogumda Var mı?

22 Mart 2019 Cuma

Taze Bittiler- 99

Mart ayını devirmeden, geçtiğimiz kasvetli ve ruhsuz Şubat ayında vedalaştığım ürünlerle ilgili, serinin bir diğer yazısını da hemen sizlerle paylaşayım. Zaten, koşturmaca dolu geçen Şubat'ta kendime ne kadar vakit ayırabildiğim belli oluyordur. Çok şükür o günleri de yavaş yavaş atlatıyorsam, sorun yok diyebiliriz...
1- Biota 89 Elements Olive Volume Mascara: Kirpiklerinizi uzun gösteren rimel arayışındaysanız, Biota'nın bu rimelini deneyebilirsiniz. Plastik fırçalı rimel, kirpikleri ayırıp uzatırken aynı zamanda içerdiği bitkisel yağlarla kirpikleriniz de besliyor.

2- Catrice All Round Coverstick: Bi ara denemek için almış bulunmuşum. Yoksa normalde stick değil likit kapatıcı tercihimdir. Yapısının da ekstra sert olduğunu gözönünde bulundurursak, pek tercih edilecek bir ürün değil.

3- Ve Numuneler:
Clinique tonik, çok fazla alkol içeren yapısı nedeniyle bir daha almayacağım ürünlerden. Yağlıya dönük karma cilde sahip olmama rağmen bu tonik cildimi hem yaktı hem de kuruttu. Kokusu da çok ağır geldi. Yani, bende olmadı.

Bitti...Bu kadar :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Adsız yorumlar yayınlanmayacaktır, teşekkürler...

Yazılarım E-mailinize Gelsin ;)