Bak Bakalım Blogumda Var mı?

28 Şubat 2019 Perşembe

Taze Bittiler- 98

Şubat ayını bitirmeden, hemen geçtiğimiz ay tükettiğim ürünlere göz atmak istiyorum sizlerle. Bu arada hemen tekrar belirteyim; bu yıl Ocak ve Şubat aylarından hiçbirşey anlamadığım gibi, o koşturmacada kendimi bile unuttuğum anlar oldu. Dolayısıyla bakım ve kozmetikten biraz uzaklaştığım doğrudur.


20 Şubat 2019 Çarşamba

Eda Taşpınar Atkuyruğu Bitkisi Şampuanı & Eda Taşpınar Body Mist-Burn Baby Burn

Daha fazla geciktirmeden denemem için gönderilen ürünlerle ilgili görüşlerimi paylaşmaya devam
ediyorum. Bugün ise özellikle bronzlaştırıcı yağlarını çok çok beğendiğim Eda Taşpınar şampuan ve body mist hakkında yazacağım.
 eda taşpınar, body mist, şampuan, blog, blogger, sihirlimavi, vücut spreyi, shampoo, flamingo

18 Şubat 2019 Pazartesi

Gabrini Oje: Pasific Serisi

Sanıyorum 2019'un ilk ayları, benim için fazlasıyla yoğun ve yorucu olmasının yanısıra; birçok konuda adımlarımı yavaşlatmak için elinden geleni yapıyor. Herşeyin başı sağlık diyorum, bugünler de geçip gidecek.Yazmam gereken yazılarıma geç de olsa; hem de en renkli olanlarından biriyle başlayayım dedim. Geçtiğimiz haftalarda severek kullandığım markalardan Gabrini'nin şirin paketinden çıkan ojelerle başlıyorum.
oje, nail, nailpolish, gabrini, pasific, bblogger, blogger, sihirlimavi

8 Şubat 2019 Cuma

Sevgiliye Hediye Önerileri Burada!


Kimileri için hediye seçimi yapmak son derece güçtür. Özellikle sevgiliye sevgililer günü için hediye almak bu kişiler için bir kaosa dönüşebiliyor. Elbette herkes seçtiği hediyenin beğenilmesini ister. Zira akıl karışıklığı da işte bu noktada yaşanıyor. Sizlere bazı önerilerimiz olacak bu öneriler istisnasız her kadının beğendiği hediyelikler arasında yer alıyor. Dolayısıyla gönül rahatlığı ile model seçimi yapabilirsiniz.

Öncelikle sevgililer günü için en ideal hediyeliklerin aksesuarlar olduğunu belirtmek istiyoruz. Çünkü tarzı ne olursa olsun her kadın aksesuar kullanır ve yeni tasarımlar da kadınların büyük bölümünün yakın markajında yer alır. Nasıl bir tasarım seçimi yapabileceğiniz konusunda aklınız karışıksa rotanızı hemen pırlanta kolye modellerine çevirin. Sevgilinize günlük hayatında kullanabileceği ve pırlantanın eşsiz ışıltısıyla taçlandırılmış bir kolye hediye edin!