Bak Bakalım Blogumda Var mı?

23 Ocak 2019 Çarşamba

Taze Bittiler - 97

Dalya demeye çok az kaldığını büyük bir mutlulukla farkettiğim Taze Bittiler serisinin yeni bir yazısını yazıyorum şu an büyük bir hevesle. Bir de ayın ortasında olmamıza rağmen bayağı bir ürünün de önümüzdeki ay içinde yazılacak olması, daha bir şevke gelmeme neden oldu :)


Aralık ayında yine evdeki ürünlerden tüketmişim. Pek yeni bişiyler aldığım söylenemez, birkaç parça renkli kozmetik dışında. Kendime yılbaşı hediyesi olarak ise kozmetik ürünü almadığımı belirteyim hemen, bu defa ciddi anlamda ihtiyaçlarımı tamamladım hediye anlamında.


Peki, geçtiğimiz ay hangi ürünlerle vedalaşmışım, hangilerini beğenmiş, hangileriyle ilgili fikirlerimde değişiklik olmuş inceleyelim mi birlikte?

1- HC Care Çift Fazlı Makyaj Temizleyicisi: Bugüne kadar denediğim her ürününü başarılı bulduğum marka HC Care'in çift fazlı makyaj temizleyicisi. Birçok pahalı markadan bile daha iyi, temizlemesi çok daha üstün. Detaylı yazımı okumak için başlığa tıklamanız yeterli.


2- HC Care Micellar Cleansing Water: Mis gibi bir temizleme ürünü daha ve yine HC Care'den. Kokusuz ve kolay temizlik sağlayan ürünle ilgili detaylı yazım için başlığa tıklayın.


3- Nays Collection Makyaj Temizleme Mendili: Kalın yapılı mendili, cildi gayet güzel arındırıyor ve sonrasında başka bir temizleme ürünü kullandığımda zaten mendilin yeterince iyi temizlediğini gözlemledim. Mendil ve Nays Collection'un diğer ürünleri için başlığa iliştirdiğim linkten yazımı okuyabilirsiniz.
4- The Humble Co. Diş Macunu: Organik ürün severlerin özellikle tercih edeceği bu diş macunu keskin nane kokusundan uzak, gayet başarılı bir performansa sahip ağız bakım ürünü. Bir bakın derim...

5- LRouge Deo Spray: Bitirdiğim ikinci kutu ancak bu defa pek beğenmediğim bir ürün oldu kendisi. Halbuki daha önceki kutuyu hem de yaz sezonunda kullandığımda çok başarılı bulmuşken bu defa özellikle ter kokusunu önleyememesi nedeniyle kalanı çöpe gitti.

6- Avene Güneş Sonrası Bakım Losyonu: Madem son kullanma tarihi yaklaşmış, ben de duş sonrası vücut losyonu olarak kullanayım deyip bitirdiğim ürünler arasında yerini aldı bu losyon. Nem vermesi, haliyle çok iyi. Sanki bu kış sezonunda ekstra iş gördü gibi geldi bana.

7- Organique Eternal Gold Kırışıklık Karşıtı Göz Çevresi Kremi: Yine içeriği temiz ve gözle görünür bir biçimde işe yaradığını gözlemlediğim bir ürünü bitirdim. Detaylı yorumlarım için başlığa tıklayabilirsiniz.
8- Markası silinmiş olan bu dudak kalemi kiremit kahve tonlarda ve yumuşacık yapısıyla bir dönem severek kullandığım ürünler arasında yerini aldı. Malum kahve tonları bu yıl çok moda ve ben de bu kalemle bol bol kahvelendim...


9- Le Petit Marseiliais Beyaz Şeftali ve Nektarin Özlü Sabun: Gratis'in "Herşey %50 İndirimli" kampanyası döneminde, sıra beklerken sağda solda bulup topladığım ürünler arasında edindiğim bir sabundu. Bu kadar güzel olduğunu bilseydim, o sıradan çıkıp mağazada bunu arardım...
10- Ve Numuneler:
Fotoğrafta bulunan hiçbir ürün hakkında olumsuz yorum yapamam. Jannsenn Kozmetik, zaten başarılı bulduğum bir markadır, Clinique'nin yüz yıkama jelini, erkek versiyonu olmasına rağmen kullandım ve özellikle kokusuna bayıldım, Dermokil kil maskesi, zaten maskede tercihim kilden yana, Lumene fondöten yapısını çok beğendiğim bir ürün oldu ve Organique, göz kremi yapı olarak güzeldi...
Sonuç olarak evden yine birkaç parçanın çıkmış olmasının beni rahatlattığı ve hemen hepsini de dibine kadar kullandığım için ziyan edilmeden tüketilen ürünlerden oluşan bir ayı kapatmış oldum.

Sizde durumlar nedir?
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Adsız yorumlar yayınlanmayacaktır, teşekkürler...

Yazılarım E-mailinize Gelsin ;)