Bak Bakalım Blogumda Var mı?

24 Aralık 2018 Pazartesi

Organique Eternal Gold Şekerli Vücut Peelingi & Organique Ölü Deniz Çamurlu Sabun


Hepinize mutlu haftalar…
Yıllardır birçok başarıya imza atan ve aslında hep bizimle olan, son dönemlerde ise yepyeni ürünlerini bizlerin beğenisine sunan Organique markasına ait 2 ürün deneyimlerimi sizlerle paylaşacağım bugün.

Gördüğünüz gibi çok şık bir paket içerisinde ulaşan ürünler, cildimizi şımartmanın yanısıra beni de birazcık şımartan bir paket oldu. Bu güzel jest için markaya ayrıca teşekkür ediyorum.


Organique markasının daha önce denediğim ürünleri bulunuyor. Bunlardan Peel Off Yosun Maskesi ve Eternal Gold Kırışıklık Karşıtı Göz Kremi paylaşımlarımı, ürün başlıklarına tıklayarak okuyabilirsiniz.


Bugün ise markanın Eternal Gold serisinde yer alan Şekerli Vücut Peelingi peeling ve Ölü Deniz Çamurlu Sabun.1- Organique Ölü Deniz Çamurlu Sabun:

İçerisinde değerli bitkisel yağların yanısıra ölü deniz çamuru bulunan sabun, aslında yüz için kullanılabiliyor ancak, vücut için de kullanılabileceği belirtilmiş. Ben bu sabunu vücut için kullanmadım. Cildimi makyaj temizleyici ile makyajdan arındırdıktan sonra uyguluyorum. Cildi temizlemesinin yanısıra cilt bariyerini koruması ve cildin bakımına katkıda bulunması, içeriğinin de büyük etkisiyle kuvvetli bir temizlik ürünü olarak sayılabilir.

Belli belirsiz kokuya sahip ürün, üzerinde marka logosu ve deseniyle çok güzel bir şekilde dizayn edilmiş. Ürün içeriğini ise aşağıdaki fotoğraftan detaylıca inceleyebilirsiniz.

2- Organique Eternal Gold Şekerli Vücut Peelingi:

Öncelikle vücut peelingi kullanmayı sevdiğimi söylemeliyim. Sadece yüzümüzde değil; vücutta da ölü deriden kurtulmak ve cilde canlılık vermek için düzenli olarak kullandığım ürünler arasında peelingler. Organique markasının bu peelingi shea yağı, soya yağı ve şeker kristalleri içeren bir ürün.
Duş sırasında kullandığım peeling, cildi temizliyor, arındırıyor ve besliyor. Uygulama sonrası ciltte yarattığı rahatlama hissi gayet başarılı. Hele bir de besleyici özelliğinin etkisiyle cilde verdiği yumuşaklık… Duş sonrası kesinlikle vücut kremi kullanmama gerek kalmıyor.

450 gramlık büyük boy ambalajında satışa sunulan ürünün, aynı zamanda 200 gramlık küçük boyu da mevcut. İçeriğini ise aşağıdaki fotoğrafta detaylıca inceleyebilirsiniz.


Markanın tüm ürünlerinde olduğu gibi, yukarıda bahsettiğim her 2 üründe de silikon, paraben, PEG ve sülfat, mineral yağ, parafin, alkol, sentetik yağ ve hayvansal ürün bulunmuyor. Aynı zamanda hayvanlar üzerinde deney yapmayan markaya ait ürünler, ihtiyacınız varsa aklınızda bulunsun derim.

Siz marka ve ürünleri hakkında neler düşünüyorsunuz, deneyimleme şansınız oldu mu, favoriniz hangisi?Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Adsız yorumlar yayınlanmayacaktır, teşekkürler...

Yazılarım E-mailinize Gelsin ;)