Bak Bakalım Blogumda Var mı?

16 Kasım 2018 Cuma

İLGİNÇ PUF TASARIMLARI


Puflar hem rahatlıkları ile hem de ilgin tasarımları ile herkesin beğenisini toplamayı başarırlar. Yorucu bir günün sonunda ayaklarınızı pufa uzatarak kahvenizi yudumlamanın keyfi başka nerde olabilir ki? Puflar hem rahatlık hem de dekor için fazlasıyla rağbet görmektedir. Konu dekorasyon olunca pufların pek çok çeşidi ortaya çıkıyor. Hem rahatlığı hem de her ortama uyum sağlaması ile akla gelen ilk puf modeli ‘Armut Koltuklar’ oluyor.
Armut koltukları işyerinizde, evinizde, salonunuzda, balkonunuzda, çok odanızda kısacası hemen hemen her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Renkli ve desenli kumaşları ile her ortama uyum sağlayabilen armut koltuklar üstelik çok rahat. Armut koltuklar vücudun şeklini aldığı için ofislerde ve çalışma alanlarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Rahat bir çalışma ortamı yaratmak isteyen işveren ofise yerleştireceği birkaç armut koltuk ile çalışanlarına verdiği önemi de göstermiş olur. Çalışanların rahatlığı iş verimini de etkileyeceği için armut koltuklar iyi bir seçim olacaktır. Peki, puflarda kullanılan farklı desenleri nasıl dekore edebilirsiniz? Gelin birde onları inceleyelim.
Son birkaç yıldır tüm mobilyalarda etkisini gördüğümüz chesterfield çılgınlığı puflara da yansımış durumda. Chesterfield koltukları ile kullanacağınız puflar ortama sofistike bir hava katacaktır. Koltuklar en çok evlerde tercih edilse de büyük ofislerde de konforlu koltuklar görmek mümkün. Bu nedenle ofisinizde de chesterfield koltuk ve puf kombini yakalayabilirsiniz. Hem ziyarete gelen müşterileriniz hem de çalışanlarınız ofisin şık dekorasyonundan etkilenecektir. Özellikle deri kumaş ile kaplı koltuklar ve puflar hem ofislere hem de evlere çok yakışacaktır. Modern tarzda döşenen salonlar da bu sofistike deseni puflar kullanarak ortamın havasını değiştirebilirsiniz.
Deri ve sofistike desenlerden hoşlanmıyorsanız tarzınız daha çok pelüş kumaşlara yakınsa sizin içinde bir önerimiz var. Pelüş kumaşları daha çok halılarda, şallarda, battaniyelerde görmeye alışkınız. Fakat pelüş kumaşlar artık o kadar çok talep görmeye başladı ki hemen her alanda kullanılabilir duruma geldi. Artık pelüş kumaş ile kaplanmış pek çok puf görmek mümkün. Daha samimi ve sıcak bir ortam yaratmak istiyorsanız pelüş kumaş ile kaplanmış puflar sizin için en ideal puf çeşidi olacaktır. İstediğiniz her renkte pelüş puflara ulaşabilirsiniz. Bu pelüş pufları diğer tüm puflar gibi hem evinizin her yerinde hem de ofisinizde kullanabilirsiniz. Renkli pelüş pufları ofisinize daha cıvıl cıvıl ve samimi bir hava katacaktır. Ayrıca evinizde kullanacağınız pelüş puflar ile çok romantik bir ortam sağlayabilirsiniz.
Son olarak hem dekoratif hem de çok pratik bir puf çeşidinden bahsedeceğiz. Bunlar sandıklı puflar. Sandıklı puflar hem size saklama alanları yaratır hem de çok şık bir dekor elde etmenizi sağlar. Özellikle saklama alanı az olan ofislerde ekstra saklama alanınız ihtiyacınızı bu sandıklı puflar ile karşılayabilirsiniz. 

2 yorum:

Adsız yorumlar yayınlanmayacaktır, teşekkürler...