Bak Bakalım Blogumda Var mı?

7 Haziran 2018 Perşembe

Popreal'da Yaz Esintileri & Yeni Doğan Giyim

Yavaş yavaş havalar ısınmaya, bizim de kanımız kaynamaya başladı. Eminim sizler de benim gibi yaz tatiliniz için gün sayıyorsunuz. Peki tatil için hazırlıklarınız ne durumda?


Son dönemlerde anne-çocuk kombini, baba-çocuk kombini ve hatta anne-baba-çocuk kombinleri çok revaçta. Benim ufaklık da üzerimde gördüğü bir kıyafetin aynısını istiyor son dönemlerde. Hatta birkaç anne-kız kombini kullanmamız çok hoşuna gittiğinden takım giyme merakı arttı.


Deniz tatilimizde de kombin giyme isteği olunca, ben de online alışveriş sitelerinde anne-kız mayo ve bikini kombinlerini incelemeye başladım.

Siyahın asaletinin yanında pembe çiçeklerle bezeli mayoların yanısıra, farklı tonlardaki pembe kombinin şirinliğine ne demeli?
Kızınızla plajda, havuzda deniz kızı olmak ne müthiş bir duygu olurdu kimbilir...
Benim favorimse bu ikili takım oldu. Renkleri, modeli, duruşu harika...
Baba-oğul kombini de çok şirin değil mi?


Sitede, yeni doğan kıyafetlerinin şirinlikleri de gözüme çarpmadı değil. Anne adayları ve bebek görmeye gidecekler için harika önerilerim olacak.


Hastane çıkışı için bu takım sizce de çok masum değil mi?
Kedi detaylı bu kıyafetin, bebekleri ayrı bir şeker göstereceğinden eminim.
İki parçadan oluşan bu setin tavşan detayı nasıl güzel tasarlanmış...
Yaz bebekleri için rengi, desenleri ve bebeğinizin güzelliğine güzellik katacak saç bandıyla bu takım da çok güzel.


Sitede, özellikle bebek ve çocuk ürünlerinde satışa sunulan ürünlerin pamuklu kumaştan yapıldığını, birbirinden güzel seçeneklerin ve uygun fiyatların olduğunu da düşünecek olursak, sanırım POPREAL, sıklıkla alışveriş yapacağım bir site olacak gibi görünüyor :)
10 yorum:

Adsız yorumlar yayınlanmayacaktır, teşekkürler...

Yazılarım E-mailinize Gelsin ;)