Bak Bakalım Blogumda Var mı?

15 Mart 2018 Perşembe

Atasun Optik - Erkek Güneş Gözlükleri

Bahar kapımıza dayandı, güneş de kendini yavaş yavaş gösteriyor. Sezon boyunca yanımızdan ayırmamamız gereken aksesuarlardan biri de güneş gözlükleri.
 
Göz sağlığımızı bozmadan, kaliteli ve tarz güneş gözlüğü edinmek için mağaza mağaza dolaşmamıza gerek yok. Özellikle de birçok alışverişimizi internetten yapıyorken, yüzlerce gözlük seçeneği bulunan, güvenli alışveriş yapabileceğimiz bir online satış sitesi önerim olacak bugün. 

En sevilen ve en kullanışlı markalara ait güneş gözlüklerine sahip olma fırsatı sunan Atasun Optik , sayfalarında adeta kaybolacağınız bir platform. Bu sezon, eşimin ihtiyaç duyduğu gözlüğü kendisine hediye etmek için siteyi incelemeye başladığımda karar vermenin cidden zor olacağını farkettim.
 
Ancak; gözlüğün rengi, formu, cam özelliği, markası ve fiyat aralığı gibi kriterleri baz alarak eşimin zevkine uygun bir seçim yapmama yardımcı olan site sayesinde eşime uygun gözlük modeli sayısını düşürebildim. Bu seçenekler arasından geriye, eşimin yüz hatlarına uygun bir model tercih etmek kaldı.
 
Beğendiğim gözlüğü, sitedeki 360 derece uygulaması sayesinde her açıdan görerek eşimin yüz hattına uygun olup olmadığını tespit ettim.
 
Vade farksız 9 aya varan taksit seçenekleri, siparişimin 3 işgünü içerisinde teslim edilmesi gibi avantajlarının yanısıra; internetten verdiğim siparişimi, tüm Atasun Optik noktalarında iade/değişim özgürlüğümün olması, gönül rahatlığıyla siteden alışveriş yapmamı sağlıyor.
 
Daha önce de kızım için çok şirin bir güneş gözlüğü satın aldığım site, kargoda kırılma ihtimalini de sıfıra indirgeyen bir paketleme ile beni hep mutlu müşterisi yaptı bile. Kargonun da alt limit olmaksızın ücretsiz olması, siteden alışveriş sebebi için bile önemli bir kriter bence.
 
Onlarca kaliteli gözlük markasının, hem de bu aralar %50'ye varan indirimle satışa sunulduğu Atasun Optik internet sayfasını mutlaka incelemenizi öneririm. Zira, seçtiğiniz modelin, hem de indirimli satıştayken stokta kalmama olasılığını gözardı etmeyin.
 
Keyifli alışverişler...
 
 
 
 

6 yorum:

 1. Siteden gözlüğün yüze uyumluluğunu görmeyi sağlayacak bir sistemin olması çok iyi.

  YanıtlaSil
 2. hele indirim dönemleri oluyor o zaman almak çok iyi oluyor. Geçtiğimiz sene anneler günüydü eşim hediye almıştı bana :)eşinde güzel günlerde kullansın canım

  YanıtlaSil
 3. Biz de eşimle güneş gözlüklerimizi Atasun optikten aldık :)

  YanıtlaSil
 4. Gözlük seçimi gerçekten önemli bir konu..Şu %50 indirime bi bakılır :)))

  YanıtlaSil

Adsız yorumlar yayınlanmayacaktır, teşekkürler...