Bak Bakalım Blogumda Var mı?

30 Mart 2018 Cuma

KIKO Milano Arctic Holiday Koleksiyonu: Allık- 03 Dangerous Cherry

Geçtiğimiz yıl, Kasım ayında yaptığımız Bologna seyahatinde denk geldiğim ve dönerken mutlaka benimle gelmesini istediğim bir kozmetik ürünüyle hepinize merhaba...

22 Mart 2018 Perşembe

Kapüşonlu Pembe Pardesü

İnanılmaz kararsız havaya maruz durumdayız. Hal böyleyken, bir gün ince bir gün nispeten kalın kıyafetlerle geçiyor bu dönem.


Bu havalara inat, biraz içim açılsın diye pembe pardesümü sıklıkla kullanıyorum son günlerde.

19 Mart 2018 Pazartesi

Taze Bittiler- 88

Önceki aya nazaran daha az ürün bitmiş olmasına rağmen yine de uzun süredir benimle olan ürünlerle vedalaşmış olmam beni mutlu etti 88. Taze Bittiler yazımda. Başlayalım mı?

15 Mart 2018 Perşembe

Atasun Optik - Erkek Güneş Gözlükleri

Bahar kapımıza dayandı, güneş de kendini yavaş yavaş gösteriyor. Sezon boyunca yanımızdan ayırmamamız gereken aksesuarlardan biri de güneş gözlükleri.
 
Göz sağlığımızı bozmadan, kaliteli ve tarz güneş gözlüğü edinmek için mağaza mağaza dolaşmamıza gerek yok. Özellikle de birçok alışverişimizi internetten yapıyorken, yüzlerce gözlük seçeneği bulunan, güvenli alışveriş yapabileceğimiz bir online satış sitesi önerim olacak bugün. 

14 Mart 2018 Çarşamba

#gulshendoganile8mart Etkinliği

Geçtiğimiz Perşembe akşamı sevgili Gülsen'in geleneksel hale getirdiği, 4.  #gulshendoganile8mart etkinliğiyle Kadınlar Günü'nü kutlamak üzere biraraya geldik.

12 Mart 2018 Pazartesi

Matematik Öğreten Manyetik Oyuncak

Merhaba,

Ufaklık, gün geçtikçe büyüyor. Önümüzdeki ay 5 yaşına girecek olması aklıma geldikçe, ne ara büyüdüğü, ne ara bu yaşa geldiği konusunda şaşkınlığımdan kurtulmak biraz zor olabiliyor :) 

Ufaklığın matematik konusunda meraklı ve hesap-kitaptan keyif alıyor olması, beni son dönemlerde matematikle ilgili kitaplar ve oyuncaklar satın almaya yöneltti. Gamiss sitesinde gezinirken gözüme çarpan ve Gökçe için keyifli bir öğrenme kaynağı olarak gördüğüm bu oyuncağı da sepete attım hemen.
İçlerinde mıknatıs bulunan ve herbiri birbirinden farklı renkte, toplam 6 parçadan oluşan oyuncak, çocuklara matematiği sevdirme ve öğretme anlamında başarılı.
Pürüzsüz yüzeye sahip ürün sayesinde dokunma duyuları, renkler sayesinde görme duyuları ve üzerindeki rakamlar sayesinde matematiği oyun haline dönüştüren oyuncağı, bu aralar ufaklık elinden düşürmüyor.
 
İçerisindeki mıknatısı sayesinde parçaların zıt kutupları biraraya geldiğinde birbirini itmesi ise ufaklığın "Neden" sorusuna cevap aramasına da sebep oldu.
3-12 yaş arası çocukların kullanımına uygun oyuncak, uygun fiyatlı ve iyi bir hediye alternatifi olabilir ;)
 
Mutlu haftalar...
 
Matematik Öğreten Aritmetik Oyuncak: GAMISS
 

2 Mart 2018 Cuma

Taze Bittiler- 87

Mart ayına girdik bile, ama ben Ocak ayında bitirdiğim ürünleri ancak şimdi yayınlayabileceğim. Önümüzdeki günlerde de Şubat ayı bitenleriyle birlikte, Mart ayı 2 "Taze Bittiler" yazısıyla dolu olacak ;)

Öncelikle şunu belirteyim; bu yazım bittikten sonra farkettim ne kadar çok ürün bitirdiğimi. 25 orijinal boy, 17 numune ile sanırım rekor kırdım. Gerçekten dolu dolu bir bitenler yazısı hazırlamışım da haberim yokmuş :) Bir de bitirdiğim ürünlerle ilgili detaylı blog yazılarım da epey fazla. Sanırım bugün, blogumu ve şu anda bu yazdıklarımı okuyorsanız, muhtemelen esir almış durumdayım bugün sizi :)) Çayınızı kahvenizi alın, cumanın verdiği rehavet ve rahatlıkla kendinizi bırakın ;)