Bak Bakalım Blogumda Var mı?

27 Eylül 2017 Çarşamba

Siyah ve Beyazın Uyumu

Yazın son demlerini yaşarken, kısa kollu üstleri hala kullanabiliyorken bir öneri de benden gelsin.
 

21 Eylül 2017 Perşembe

Esterel Göz Kalemi No:402 Ultra Dark Black & Esterel Dudak Kalemi No: 537

(Bir sabah mail kutuma bıraktığı, kendisinin tasarlamış olduğu header ile beni bir kez daha şaşırtan, mutlu eden ve bloğumu daha güzelleştiren sevgili Nilgün Özen Aydın'a çok teşekkür ederim...)

.......

Kalemlerle aranız nasıl? Siz de benim gibi evlerde onlarca kaleme sahipken, gözünüz hala farklı tonlarda kalem arayışında mı? Ya da aldığınız herhangi bir kalemi kısa sürede sömürenlerden misiniz? Veya kendi işlevinin dışında kullananlardan mı?
 
Aslında çok eski, ama bir görünüp bir kaybolan marka Esterel'in, göz ve dudak kalemleri bugünün yazı konusu.

20 Eylül 2017 Çarşamba

Letoon Spor Ayakkabı

Çocukluğumda, babamın bana sıklıkla satın aldığı spor ayakkabı markası olan Letoon, yıllar sonra sevgili Canan'ın etkinliğinde beni kendisiyle tekrar buluşturarak nostaljik anlar yaşatmayı başardı.

19 Eylül 2017 Salı

Taze Bittiler- 82

Geçen ayki coşkulu ürün bitirme olayımdan bahsettiğim Taze Bittiler yazımdan sonra, bu ayki yazım biraz sönük kalacak ama en azından bir süredir benimle olan ve artık vedalaşmak istediğim ürünleri fotoğraflarda görmek beni mutlu etmeye yetti.

14 Eylül 2017 Perşembe

LR Aloe Vera Box Set

LR markasının en çok satan ürünleri arasında yer alan, pek çok kullanım alanına sahip, tüm aile bireylerinin güvenle kullanabileceği Aloe Veralı setten bahsedelim bugün.

11 Eylül 2017 Pazartesi