Bak Bakalım Blogumda Var mı?

7 Temmuz 2017 Cuma

Bionike Defence Hair Pro Hair Loss Treatment Shampoo- Saç Dökülmesini Önleyici Şampuan

Sıra geldi; geçtiğimiz ay bitirdiğim ve 80.  "Taze Bittiler" yazımda sizlerle paylaştığım saç dökülmesini önleyen şampuan hakkındaki yazıma...

Son dönemlerde sıklıkla adını duyduğum Bionike markası, aslında çok uzun süredir İtalya'da faaliyet gösteren bir ilaç fabrikasına aitmiş. Koruyucu madde, parfüm, gluten içermeyen marka Bionike; cilt ve vücut temizliği ile bakımı ürünlerinden oluşuyor.

Saç dökülmesini önleyici şampuan; saçlara besleyici ve güçlendirici bakım uygulayarak dökülmeyi engelleme vaadinde. 

Turunçgil kokulu ürün, nispeten yoğun kıvamlı ve pek köpürmeyen cinsten. Saçları besleyen özelliği de bulunan ürün, saçları gayet iyi temizliyor ve hacim de kazandırıyor.
Ürün, tüm saç tiplerinin kullanımına uygun. Sadece 1 şişe bitirdiğimden saç dökülmesini engellediği konusunda net birşey söyleyemem. Fakat, zaten genel olarak bir şampuanın, tek başına saç dökülmesini engelleyeceği görüşüne pek katılmadığımdan saç dökülmesini engellemesi yerine bu tür şampuanların saçlarımı güçlendirmesi ve beslemesi benim için yeterli. Saç dökülmesinin öncelikle nedenini tıbbi anlamda yardım alarak netleştirdikten sonra yardımcı ürün kullanmak daha mantıklı.

Genel olarak saçlarımı sertleştirmediği, cansız ve sağlıksız bir görünüm vermediği, gereksiz ve buram buram parfüm kokusu olmadığı için severek kullandığım şampuan, 200 ml.lik ambalajında satışa sunuluyor. Eczanelerde ve dermokozmetik ürün satışı yapan birçok online alışveriş sitesinde bulabilirsiniz.

Mutlu hafta sonları...

*Etkinlik sponsor ürünüdür.


10 yorum:

 1. bunu merak ediyordum teşekkürler canım :)

  YanıtlaSil
 2. Güneş kremini çok sevdim bu markanın değişik ürünlere de şans verilebilir 😊

  YanıtlaSil
 3. dikkat etmediğim bir markaydı ihtiyaç hissedersem aklımda olsun,,

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Birçok ürün çeşidi de bulunuyor markanın, sevdim ben :)

   Sil
 4. Yanıtlar
  1. Sadece bunu denedim ama genel olarak beğenilen bir marka...

   Sil
 5. Bionike markasını son zamanlarda sıkça görür oldum bende

  YanıtlaSil

Adsız yorumlar yayınlanmayacaktır, teşekkürler...