Bak Bakalım Blogumda Var mı?

29 Haziran 2017 Perşembe

Allymina Arrow Lashes Maskara & Allymina Göz Kalemi

Allymina markası ile ilgili ürün deneyimlerimi sizlerle paylaşmaya devam ediyorum bugün. Markaya ait vücut losyonu ve duş jeli ile ilgili yazımı buradan, aynısefa ve çay ağacı yağlı kremler hakkındaki yazımı okumak içinse burayı tıklayabilirsiniz.

Bugünkü yazımsa, sınırlı sayıda renkli kozmetik ürünü bulunan markaya ait göz kalemi ve maskarası ile ilgili...

28 Haziran 2017 Çarşamba

#ankaralibloggerlaramwayplazada

Bayram vesilesiyle birkaç gündür yoktum. Tamamen miniğimize kanalize bir bayram tatili yaşadık. O mutluysa biz de mutluyuz elbette. Umuyorum sizlerin de bayramı keyifli ve ağız tadıyla geçmiştir.

Birkaç hafta önce sevgili Gülsen'in davetiyle köklü ve güvenilir markalardan Amway Ankara Plaza'da buluştuk.

24 Haziran 2017 Cumartesi

Tadına Doyulmaz Lezzetlerle Buluşmak İçin: Dürümix Tandır

Ramazan ayı içerisinde blogger toplantıları yine tam gaz devam etti. Bunlardan biri de sevgili arkadaşım Emel'in davet ettiği iftar yemeğiydi. Mekanımız ise; bundan sonra sıklıkla gideceğim Dürümix Tandır.

15 Haziran 2017 Perşembe

Gabrini BB Cream & Gabrini Matte Lipgloss(No:18)

Yıllardır özellikle ojelerini ve son dönemlerde de dudak kalemlerini bayılarak kullandığım Gabrini markası, geçtiğimiz haftalarda "Anneler Günü"mü kutlamak üzere çok zarif bir hediye paketi göndermişti.
Son dönemlerde ürün skalasını genişleten ve kalitesini artırmaya yönelik başarılı çalışmaları olan markanın ürünlerini elbette ki bir süredir kullanıyorum. Bugünkü yazımda BB krem ve lipgloss hakkındaki görüşlerimi paylaşacağım sizlerle.

14 Haziran 2017 Çarşamba

Procsin 3 Effect Face Cleansing Gel & Procsin Whitening Mask

Son dönemlerde atağa geçen markalardan Procsin'in, geçtiğimiz günlerde gönderdiği ve bir süredir deneyimlediğim 2 ürününden bahsedeceğim bugün.

13 Haziran 2017 Salı

MOIVA: Mutlu Olmak İçin Varsın

Artık birçoğumuz, hemen her ihtiyacımızı online alışveriş siteleri aracılığıyla karşılıyoruz. Giyimden ayakkabıya, gıdadan, bakım ürünlerine, bebek bakımından tatile kadar birçok farklı alanda yüzlerce site arasından seçimler yaparak alışverişimizi tamamlıyoruz. Son dönemlerde ise bizleri mutlu edecek ürün deneme kutuları revaçta. Biz kadınlar içinse PMS dönemlerimizde o günlere ve bize özel çeşitli kutularla tanışmaya başladık.

Benim, bu anlamda tanıştığım ilk kutu: MOIVA'dan...

11 Haziran 2017 Pazar

Acnecinamide Temizleme Jeli

Bu yazıyı yayınladığımı zannediyordum ama ne yazık ki taslaklarda kalmış. O halde bugün sevgili Nilgün'ün etkinliğinde hediye edilen Acnecinamide ile bakım zamanı...

9 Haziran 2017 Cuma

Klapp X-treme Antiwrinkle Lip Boost

Zamanın cildimizdeki olumsuz etkisi, hepimizce bilinen ve her ne kadar kabul etmesek de yaşadığımız bir durum. Bir süre önce Lila Kutu tarafından gönderilen bir ürün, aslında bugüne hiç düşünmediğim bir konuda bana uyarı niteliğindeydi.
lila kutu, dudak bakım ürünü, klapp, lip boost, sihirlimavi, blog, blogger

8 Haziran 2017 Perşembe

Taze Bittiler- 79

Yine tek kareye sığdırdığım ürünlerle bir "Taze Bittiler" yazım olacak bugün. O kadar kullanmama rağmen hala aylardır eski performansımı yakalayamadım. İyice azalttığım ürünleri bir kutuya koydum eskisi gibi. Bakalım bu ayki performansım nasıl sonuçlanacak?

Gelelim Mayıs ayında vedalaştığım ürünlere...

7 Haziran 2017 Çarşamba

Bargello Parfüm

#sihirlimaviyleannelergünü etkinlik sponsorlarımdan olan Bargello parfüm, "Versiyon parfüm" olarak da adlandırabileceğimiz birbirinden güzel kokular içeren güvenilir markalardan.

Kolonya, ortam kokusu, araç kokusu, body splash, deodorant ve parfüm çeşitlerinden oluşan ürün yelpazesine sahip marka birbirinden kalıcı ve kaliteli ürünler içeriyor.

Markadan benim seçtiğim parfüm; Bargello 135 parfüm.
 

5 Haziran 2017 Pazartesi

Tasarım Pasta Arayanlara Icaked Pasta

#sihirlimaviyleannelergünü etkinliğimde sponsorlarımızdan biri de Icaked'di. Uzun zamandır instagram hesabını takip ettiğim ve pastalarına bayıldığım firmayla iletişime geçtiğimde, hiç düşünmeden "evet" cevabını vermeleri beni çok mutlu etmişti. 

2 Haziran 2017 Cuma

Allymina- Minatural: Aynısefa Yağlı Krem & Çayağacı Yağlı Krem


Henüz çok bebek olan Allymina markasıyla ilgili geçtiğimiz haftalarda Gülden hanımdan harika bir kargo almış ve vücut losyonu ile vücut kremi hakkındaki yazımı da sizlerle paylaşmıştım.

Haftanın son işgünü yazısı ise, markanın bir süredir denediğim ve mutlaka sizlerle paylaşmak istediğim 2 ürünü hakkında.

1 Haziran 2017 Perşembe

Skin Factory Korea- Magic Tattoo Lip Essence

Kore halkı dış görünüşe çok önem verdiğinden, bakım ve renkli kozmetik ürünlerine aşırı bir ilgiye sahipmiş. Öğrendiğime göre cildi pürüzsüz, siyah noktadan ve gözenekten uzak, porselen gibi görünüme sahip kişiler tabiri caizse el üstünde tutuluyormuş.

Bu denli önem verilen bir konuda, ülkede pek çok markanın bulunması da tesadüf değil elbette. Doğal, cilde zarar vermeden onu güzelleştirmeyi sağlayan, makyaj yaparken aynı zamanda cilde bakım yapmayı da amaçlayan pek çok ürün bulunuyor. Ve tabii bunun için de egzotik ülkenin egzotik bitki örtüsünden yararlanılıyor.

Ülkemizde de son dönemlerde Kore kozmetik ürünleri çok popüler oldu. Ve bu yönde pek çok Kore güzellik markası satışa sunulmaya başlandı. Ancak, ülkemizde henüz piyasaya sunulmayan Skin Factory Korea markası, geçtiğimiz haftalarda benimle iletişime geçerek, denemem için 2 ürünlerini göndermişti. Premium Sheetmask hakkında deneyimlerimi sizlerle paylaşmıştım. Sıra sihirli bir dudak ürününde... 
tattoo, lip essence, skin factory, korea, kore kozmetik, blog, blogger, sihirlimavi