Bak Bakalım Blogumda Var mı?

31 Mayıs 2017 Çarşamba

Karakter Dükkanı- Minniey Mouse Nevresim Takımı

Çocuklarımız bizim için çok değerli. Onların en ufak bir zarar görmemesi için elimizden geleni yapıyor ve her konuda dikkatli davranıyoruz. Özellikle de çocuk ürünleri seçiminde maksimum seviyede dikkat ediyoruz. İşte tam da bu noktada, sizlere çocukların ve tabii bizlerin çok seveceğimiz bir mağazadan söz etmek istiyorum. 

30 Mayıs 2017 Salı

#sihirlimaviyleannelergünü - 2 - Sponsorlarımız

Geçtiğimiz hafta sonu düzenlediğim ve yazısını burada paylaştığım  #sihirlimaviyleannelergünü etkinliğimin sponsorlarında sıra. Alfabetik sırayla paylaşmaya başlıyorum hemen.

26 Mayıs 2017 Cuma

Yeniden #sihirlimaviyleannelergünü

2010 yılında açtığım blogum Sihirlimavi sayesinde, ne kadar çok şey öğrendim sizlerden, ne kadar çok şey paylaştım sizlerle ve sizinle birlikte gün geçtikçe daha da kalabalıklaşan bir aile olmaya devam ediyoruz. Hatırlıyorum da, ilk dönemlerde kendi kendime yazıyorum sanıyor ve biraz da üzülüyordum. Çünkü; kimsenin beni okumadığını düşünüyordum. Kısa bir süre sonra yavaş yavaş blogumu takibe almaya ve yorumlar bırakmaya başladınız.

O günlerden bugünlere hem blogger, hem blog ve hem de sizlerle iletişim anlamında bayağı yol katettim. Bugünlere gelene kadar destek olan sizlere, birlikte ortak çalışma gerçekleştirdiğimiz tüm firma ve markalara sonsuz teşekkürler.

İlk yıllarda, bu kadar aktif olmadığımı kabul ediyorum. Hobi amaçlı açtığım blogum, şu an ciddi anlamda sıkı sıkı sarıldığım, özendiğim, kendimden birşeyler paylaştığım bir alanım oldu. Ancak, ben hala ilk gün heyecanıyla buradayım ve sizlerle birlikte olmaktan dolayı da inanılmaz mutluyum.

Zaman geçtikçe, özellikle yaşadığım şehirdeki blogger arkadaşlarımla yüzyüze tanışma imkanı da buldum ve sonra birbiri ardına çeşitli organizasyonlarda buluştuk. Yine, blogumu ilk açtığım dönemlerdeki heyecanımla bir etkinlik hazırlığına giriştim ve 2014 yılında ilk "Sihirli Maviyle Anneler Günü" etkinliğimi yaptım. Ardından "Yeni Yılda Sihirlimaviyle" dedim ve geçtiğimiz Pazar günü; ikinci kez "Sihirlimaviyle Anneler Günü" dedik blogger arkadaşlarımla birlikte...

23 Mayıs 2017 Salı

HC Hair Care Çift Fazlı Makyaj Temizleyici

Özellikle saç bakımına yönelik ürünleriyle tanıdığımız HC Hair Care, cilt ve makyaj temizliğine yönelik yepyeni ürünlerini bizlerin beğenisine sundu bir süre önce. Yeni ürünleri arasında yer alan çift fazlı makyaj temizleyici ile ise, sevgili Ebru'nun etkinliğinde tanıştım.

20 Mayıs 2017 Cumartesi

Marka Mimi

Sevgili Bol Kahveli, beni mimlemiş uzun süre önce ama ben yeni farkediyorum. Daha fazla gecikmeden hemen mimi yapmaya başlayayım, sevgili Bol Kahveli'ye teşekkürler :)marka

16 Mayıs 2017 Salı

Romwe'den Elbise Seçimi

Bir türlü gelemeyen, gözümüzün yollarda kaldığı yaz sezonu için eminim siz de benim gibi boş durmuyorsunuzdur değil mi? Yeni trendler, moda renkler, kombin ayrıntıları, farklı alternatifler... Gardrobumuzu yenilemek ve güncellemek adına sürekli bir arayış halindeyiz.

Hazır internet elimizin altındayken, son dönemlerde severek yaptığım yurtdışı alışveriş sitelerine bir yenisini ekledim. Özellikle de bu yaz için bol bol elbise giymek için seçeneklere bakarken, Romwe'de birbirinden güzel parçalar buldum.
 Etek kısmı hareketli bu elbiseyi hem rengi hem de duruşundan dolayı çok beğendim. 
Detaylar buradan/here

12 Mayıs 2017 Cuma

Taze Bittiler- 78

Mutlu cumalar.

Yine yerlerde bir "Taze Bittiler" yazısı paylaşacağım sizlerle :( "Bitmiyor, bitmiyooorrr..." ya da "Nazar değdi nazar, hep o PP yüzünden..." cümlelerini kursam kurtarır mıyım, bilemedim. Hepi topu 4 ürünle kapattığım geçtiğimiz aya dair ürün yorumları hakkında da birkaç kelam edeyim...

11 Mayıs 2017 Perşembe

AllyMina Hakkında & Aqua Mina Amber Duş Jeli & Aqua Mina Amber Vücut Losyonu

Bugün sizleri yepyeni bir marka ve ürünleriyle tanıştıracağım. Sanıyorum marka ve ürünleri hakkında ilk blog yazısı olma özelliğini de taşıyacak bu yazım, o nedenle ayrı bir heyecanlıyım :)

9 Mayıs 2017 Salı

Skinfactory Korea Premium Sheetmask

Geçtiğimiz ay SkinFactory Korea firması bana ulaşarak, ürün göndermek üzere iletişim bilgilerimi istediklerinde çok heyecanlanmış ve mutlu olmuştum. Çok sevdiğim makyaj, kozmetik ve güzellik adına sizlerle blogumda yaptığım paylaşımlarımın beğenilmesi; sizlerin yanısıra yurtdışı kozmetik firmaları tarafından takdir edilmek, ayrı bir gurur kaynağı.
skin factory, skin factory korea, cilt bakımı, maske, blog, blogger, magic tattoo lip essence, sihirlimavi, premium sheetmask

Firmanın, denemem için gönderdiği Magic Tattoo Lip Essence için ayrı bir yazı hazırlıyorum. Bugün, 2016 yılında ödül almış bir çeşit sabah bakımı olarak da adlandırabileceğimiz, "Premium Sheetmask" hakkında detaylı inceleme yapacağım.
skin factory, skin factory korea, cilt bakımı, maske, blog, blogger, magic tattoo lip essence, sihirlimavi, premium sheetmask


8 Mayıs 2017 Pazartesi

Workshop: Nefis Demet

Kadın-erkek, genç-yaşlı hepimizin vazgeçemediği tutku; bence çikolata ve tatlı. Yüzümüzü güldüren mutluluk kaynağı :) Neredeyse birkaç yıl öncesine kadar, klasik anlayışla bizlere sunulan bu güzellikler, son dönemlerde birbirinden zevkli ve hoş görünüme büründü, harika bir hediye alternatifi oldu.

Bu anlamda benim ilk tanıdığım girişimci; Mahmut Atar, şu an yeni kurulan firma olan Nefis Demet'te, şirketin genel müdürü olarak bizlerle yeniden buluştu.

Sevgili Nilgün Özen Aydın'ın davetiyle 11 blogger, firmanın Ankara-Yenimahalle'deki şubesinde biraraya geldik ve öncelikle şirket ve ürünler hakkında detaylı bilgi aldık. 
 

5 Mayıs 2017 Cuma

MOİVA - Rahat Bir Regl İçin...Hiçbir kadın genç kızlığa adım attığı ilk regl heyecanını unutmaz ve o gün küçük sürprizlerle mutlu edilmek ister. Büyüdüğünü ve artık yetişkin bir birey haline geldiğini düşündüğü o gün küçük kız çocukları gibi mutlu ve keyifli olabilmek için sizlere de özel bir paket hazırladık. Kendinizi halsiz hissettiğiniz karın ağrısı ile kıvrandığınız ve hem fiziksel hem de biyolojik olarak vücudunuzun yorgun olduğunu düşündüğünüz günlerde enerjinizi yüksek tutmak için sizleri düşünen ve sizin ruh halinizi iyi anlayan bir firma olarak yüzünüzü güldürecek küçük paketler ile kendinizi mutlu hissetmenizi sağladık ve sağlıyoruz. Moiva kadınların ruhundan anlayan profesyonel hizmetleri ile özel döneminizde ihtiyaç duyduğunuz yiyecek, içecek, kişisel bakım ürünleri ve medikal ürünlere olan ihtiyacınızı tek bir paketle sizlere ulaştırmaktadır. Adet döneminiz de bolca tükettiğiniz çikolataların veya kuruyemişlerin hazırlandığı ya da sizlerin oluşturduğu paketlerimiz de tercihinize sunulmaktadır. Onlarca marka ile istediğiniz kaliteli paketleri hazırlamanız da yardımcı olan moiva hazır paketler ile tercihiniz olurken oluşturmuş olduğu kategorileri sayesinde kendi paketinizi oluşturmanız da etkili olmakta aynı zamanda paketini ekle kategorisi ile seçtiğiniz bir pakete de istediğiniz ürünü eklemenizi sağlamaktadır.

4 Mayıs 2017 Perşembe

3 Mayıs 2017 Çarşamba

Klima, Soğutma Uzmanından Alınır

Sıcak havalarda klima ile serinlemek gibisi yok, değil mi? Geçtiğimiz sene vantilatör ile bu işin olmadığını gördüm, bu sene hazırlıklıyım: 2017 yazına bir klima ile gireceğim. Alacağım modele karar vermek için sayısız inceleme okudum, sonu gelmeyen karşılaştırmalar yaptım. Siz de aynı zahmeti çekmeyin diye, araştırmamın sonucunu paylaşıyorum. Dikkat ettiyseniz “marka” değil, “model” dedim zira markaya zaten karar verdim: Uğur Soğutma. Klimanın soğutma uzmanından alınması gerektiğini düşünüyorum, soğutma uzmanı deyince akla ilk gelen isimde, Uğur Soğutma oluyor.


Klima satın alırken ilk dikkat etmeniz gereken şey, enerji tasarrufu. Hemen her klima, A++ enerji sınıfına ait olduğunu iddia ediyor. Aynı şekilde, çoğu klimada “inverter” özelliğini görmeniz mümkün oluyor. Ancak her nedense, bu iki özellik genellikle bir arada yer almıyor! Gerçekten de, hem A++ enerji sınıfına ait ve hem de inverter teknolojisini kullanan klima modelleri bir hayli ender. Uğur Soğutma’nın UIS 18 klima modeli, bu nedenle takdiri hak ediyor. Her iki teknolojiyi de birlikte kullanan UIS 18, maksimum seviyede enerji tasarrufu gerçekleştiriyor ve elektrik faturasından endişe etmeden istediğiniz kadar kullanma imkânı sunuyor.

UIS 18’in tek avantajı bu değil elbette. Bekleme modundayken sadece 1W elektrik tüketiyor. Bu da %80’e varan bir enerji tasarrufu yapmasını sağlıyor. Klimanın akıllı soğuk hava üflememe özelliği var, yani açar açmaz soğuk hava üflemeye başlamıyor. Ortam sıcaklığını, yavaş ve doğal bir şekilde istenilen dereceye getiriyor. Ancak bunun çok uzun sürdüğünü de düşünmeyin:  Turbo modu sayesinde, çok kısa bir süre içinde serinlemeniz mümkün oluyor. Otomatik sorun tespit ve koruma sistemleri sayesinde de klimayı güvenle kullanabiliyor, yetkili servisle mümkün olduğunca az muhatap oluyorsunuz!
Ben 19.000 BTU olan modelini sipariş etmeye karar verdim, ancak daha düşük BTU’lu modelleri de bulunuyor. En doğrusu bir keşif yaptırmanız ve size en uygun modeli tespit ettirmeniz olacaktır. Daha sonra, https://satis.ugur.com.tr/ adresinden 12 taksitle bu mükemmel klimayı satın alabilirsiniz. 

 

Bir boomads advertorial içeriğidir.