Bak Bakalım Blogumda Var mı?

30 Nisan 2017 Pazar

Tiramisu

Mutlu pazarlar. Bugün hazırlaması çok kolay ama hem görüntüsü hem de lezzetiyle mutfakta saatlerinizi geçirmişsiniz gibi görünen harika bir tarifim olacak. İddia ediyorum, favori tiramisu tarifi aşağıda ;)

24 Nisan 2017 Pazartesi

Bobbi Brown Tinted Eye Brightener- Bisque

Biraz yorgun, biraz uykusuz; fakat bir o kadar da eğlenceli geçen bir haftasonunun ardından hepinize mutlu haftalar. Bir süre önce, orjinal marka kozmetik ürünlerin refil ve tester olarak satışını gerçekleştiren bir instagram hesabından edindiğim Bobbi Brown'un kapatıcısı hakkında yayınım olacak. Aslında bu ürünü çoktan kullanıp kendisiyle vedalaştım ama, yazmaya ancak sıra geldi. 

23 Nisan 2017 Pazar

İrmik Topları

Geçtiğimiz Çarşamba günü miniğimin doğum günüydü. Gözümün önünde günbegün büyüyen meleğime "iyi ki gelmiş, iyi ki bizi seçmiş" diyor ve hergün O'nun için dua ediyorum :)

Yaklaşık 2 aydır kreşe devam eden miniğim için, bu yıl bol yeme-içmeli, konseptli doğum günü yerine bir oyun salonunda gönlünce oynadığı, mini bir pastayla günü tamamladığımız bir kutlamayı tercih ettik. O'nun eğlendiğini ve mutlu olduğunu görmek bize yetti zaten :)

Kreşte doğum günü kutlaması yapılmadığından orada sadece o günün Gökçe için özel bir gün olduğunu paylaşmak üzere, aşağıda tarifini verdiğim irmik toplarını hazırladım. Kendi elleriyle arkadaşlarına dağıttığını görmek ise apayrı bir mutluluktu elbette :)

Gelelim tarife:
irmik, irmik topları, tatlı, tatlı tarifi, blog, blogger, sihirlimavi

20 Nisan 2017 Perşembe

Cecile Beauty Kiss Me Matte Mineral Lipstick-310 Milk Chocolate & Extra Asia Waterproof Black Eyeliner

Hergün kendini yenileyen, birbirinden güzel renkli kozmetik ürünleriyle gönlümüzü fetheden marka Cecile'in piyasada çok satan ürünlerini hepimiz biliyor ve severek kullanıyoruz.
cecile, kiss matte, mineral lipstick, extra asia eyeliner, blog, blogger, sihirlimavi, göz kalemi, ruj, cecile beauty

Henüz denemeyen ya da merak edenler için sevgili arkadaşım Nilgün'ün #nilgunozenaydin2yasinda etkinliğinde markanın bizlere hediyesi 2 ürünle ilgili yayınım olacak bugün.

18 Nisan 2017 Salı

Şifon Maksi Elbise

Güneşin bir görünüp bir kaybolduğu Nisan ayında, havaların ısınmasını dört gözle bekleyenlerden biri olarak hepinize mutlu haftalar. Bugün, tam da yaza uygun cıvıl cıvıl elbise arayanlara şık bir alternatif sunacağım.

10 Nisan 2017 Pazartesi

Taze Bittiler- 78

Güneşin sadece yüzünü gösterdiği bir günden hepinize merhaba. Umuyorum bu hafta hepimize güzellikler getirsin :)

2017 yılına girdiğimizden beri ne yazık eskisi gibi düzenli bir şekilde ürün kullanamadığımdan olsa gerek, "Taze Bittiler" serim bu ara pek zengin fotoğraflarla süslenemiyor ne yazık ki. Umuyorum artık eski düzenime döner ve eskisi gibi bol ürün tükettiğim taze bittiler yayınları yapabilirim. 

Geçtiğimiz Mart ayında hangi ürünlerle vedalaşmışım, onlara bakalım mı?

7 Nisan 2017 Cuma

Natura Siberica Temizleme Sütü & Natura Siberica Yüz Detoksu İçin Karbon Maske

Geçtiğimiz haftalarda sevgili Nuray hanım'ın gönderdiği sürpriz paketle ilgili şurada ve şurada 2 farklı yayınım olmuştu. O paket içerisinde 2 ürün var ki, benim gibi kozmetik ve bakım severler için ayrıca heyecan verici.natura siberica, party lite, organik, kozmetik, cilt bakımı, blog, blogger, sihirlimavi, maske, karbon maske, temizleme sütü,

5 Nisan 2017 Çarşamba

Kırmızının Yeri Başka

Mavinin sihrine her zaman inanırım ama kırmızın yeri de bir başkadır bende. Her tene ama özellikle esmerlere çok yakıştırdığım renkle bir sade ve şık kombin daha paylaşmak istiyorum sizlerle.

4 Nisan 2017 Salı

TBDress Alışverişim

Yurtdışı online alışveriş hakkında bazen kafamda soru işaretleri oluşsa da, son zamanlarda daha sık sipariş verir oldum. Özellikle de uygun fiyatlı, kısa sürede elime ulaşan, sayfasında gördüğüm gibi gelen ürünlerin satışını gerçekleştiren siteler tercihim. Bugünkü yazımsa, sadece 4 günde elime geçen TBDress siparişimle ilgili.
tbdress, ayakkabı, shoes, stiletto, blog, blogger, alışveriş, shopping, sihirlimavi

2 Nisan 2017 Pazar

Lacinia El ve Vucut Scrubu

Haftanın son gün yazısı; taslaklarda kalmış ve bunu benim yeni farkettiğim bir ürünle ilgili.

Yazın sıcaktan, kışın soğuktan ve mevsim geçişlerinden dolayı kuruyan, neme ihtiyaç duyan cildimiz için iştah açıcı ve bir bakım ürünüyle tanışmaya hazır mısınız?

1 Nisan 2017 Cumartesi

Bodyville Vücut Köpüğü-Rüya

Sevgili Işıltılı Bakışlar blogunun sahibesinin çekilişinden kazandığım ve yeni tanıştığım marka Hepsiville'nin vücut köpüğü ile devam edelim bugün.
hepsiville, blog, blogger, vücut köpüğü, sihirlimavi, shower foam