Bak Bakalım Blogumda Var mı?

17 Ağustos 2016 Çarşamba

Ozel Herion Polikliniği Hakkinda...

Geçtiğimiz haftalarda, sevgili arkadaşım Nilgün'ün davetiyle ben ve sevgili Ebru, Ozel Herion Polikliniği'ndeydik...

"Güzelliğinizi Herion'la Keşfedin" sloganıyla yola çıkan poliklinik, aynı zamanda Ankara'nın ilk markalarından.

Hijyene çok önem verildiği her bölümde belli olan poliklinik, güleryüzlü ve sıcakkanlı çalışanlarıyla kapıdan girer girmez sizi rahatlatıyor. Yetkili Görkem hanım'la hemen başlayan sıcacık sohbetimizle poliklinikte yapılan birçok işlem hakkında bilgiler aldık.
herion, poliklinik, ankara, güzellik, blog, blogger
 7'den 70'e, kadın-erkek, herkesin türlü sorunlara çözüm bulacağı poliklinik, gerek kullandıkları ürünler, gerekse cihazlar sayesinde daha kaliteli ve daha sağlıklı uygulamalara ve dolayısıyla daha sağlıklı ve kaliteli yaşama imkan tanıyor.

Sevgili Görkem hanımın bahsettiği işlemler içerisinde benim en çok ilgimi çeken uygulama; göz kapağı estetiği; diğer adıyla "Plexr" Ameliyatsız gerçekleşen işlem sayesinde gözkapaklarındaki düşük görünüm, buharlaştırma yoluyla yok ediliyor. Isıyı, diğer dokulara iletmeden gözkapağındaki düşük bölüme yapılan bu uygulama sayesinde 5-30 arasında düşük gözkapaklarından kurtulmanız mümkün.

Hala tam olarak karar verebilmiş değilim ama, karın bölgesindeki yağları aldırmak üzere 10 seanslık bir işlem için bu polikliniğin kapısını çalabilirim.

Ameliyatsız olarak medikal laser ve HIFU(Yüz germe) işlemleri de yapılıyor. Laser epilasyon, botoks, dolgu, cilt bakımı, mezoterapi, ozon tedavisi, akupunktur, nöral terapi, saç ekimi, kaş ve kirpik ekimi, zayıflama, EFT(Duygusal Arınma Tekniği) gibi birçok uygulama için bu polikliniği tercih edebilirsiniz.

Tanışmak üzere gittiğimiz bu poliklinikte, Op. Dr. İlhami Atılgan, herbirimize farklı uygulamalar yaparak deneyim sahibi olmamıza da fırsat sağladı. Boynumda beni rahatsız eden et benlerinden kurtaran ve yüzümde oluşan güneş lekelerinden bir kısmını temizleyen doktorumuz, eğlenceli kişiliği ve yaptığı işlem sırasında sizi de bilgilendirmesi sayesinde ciddi anlamda içiniz rahat oluyor.

Yukarıda bahsettiğim gibi; burada bana 2 farklı işlem uygulanmıştı. Ne kadar kestiysem, uğraştıysam da 2. videoyu bloga yükleyemedim. O nedenle instagram hesabımda yüklediğim videoyu izleyebilirsiniz. Blogda, sadece boynumda bulunan et benlerinden kurtulduğum anlara ait videom yer alacak.Bu arada bir güzel haber; Ağustos ayı boyunca bu poliklinikte cilt bakımını 200 TL yerine 75 Tl'ye yaptırabilirsiniz.

Bu güzel için sevgili Nilgün ve Herion Polikliniği'ne teşekkür ederim.

Telefon: 0 312 439 29 90
Adres: Hilal Mah. Rabindranath Tagore Caddesi (Eski 4.Cadde) No:50 Çankaya / Yıldız / Ankara 
E-mail: info@herionpoliklinigi.com

19 yorum:

 1. Sıhhatler olsun İlknur'cum diyeyim :) Şu düşük göz kapaklarını ameliyatsız kaldırma olayını sevdim. Henüz böyle bir sıkıntım olmasa da, yaşla birlikte o göz kapaklarının bir miktar aşağı indiği bir gerçek! Aklımda olsun, lazım olursa çalacağım kapılarını :) Öptüm!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler Başakçım :) Vallahi ben de sevdim ve benim gözkapaklarım düşük malum. E yaş ilerledikçe daha da düşecek. Bi ara el atacağım ona da. Ama önce karın bölgesiii :)
   Sen iyisin o konuda, dur daha :) Sevgiler...

   Sil
 2. kendine bakmak ve şımartmak gibisi yok .-)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle, insan kendini ne kadar iyi hissediyor :)

   Sil
 3. Herion Poliklinikte yok yok gerçekten, umarım biz de ilk fırsatta karın bölgesi için başlarız. Bu arada buluşma keyifliydi hem iş hem eğlence oldu bize, en kısa zamanda görüşelim derim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet Ebrucum, başlayalım. Ben inanılmaz rahatsızım bu konuda :( Kesinlikle, en kısa sürede görüşelim :)

   Sil
 4. Ben incelmek istiyoruumm ama bırturlu olmuyor ya, edanın at kılı fırçasını alayım dıyorum bacak ıcın :DD

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Daha nerene inceleceksin tatlı şey :) Du sen bu uygulama için çok erken sana :)

   Sil
 5. faydalı buluşma oldu diyosuuuun :) yorumlara cevap verirken blogundaaaa bana ziyarete geldiiiin ne güzeeeel holeeeey :)

  YanıtlaSil
 6. Ohh harika geçmiş olsun canım :) güzel uygulamalar var gerçekten bakılmalı :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler Ümrancım :) Kesinlikle ara ara uğranmalı ;)

   Sil
 7. Geçmiş olsun, insanı keyiflendirecek uygulamalar bunlar..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler Saadetçim, hem de nasıl. İnsan kendini yenilenmiş hissediyor :)

   Sil
 8. Merhaba bence her insan kendini şımartmak siz kendine hem bakım yapmak hemde şımarmak için uygun yer bulmussunuz :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Biz de aynen öyle düşündük :)
   Teşekkürler :)

   Sil

Adsız yorumlar yayınlanmayacaktır, teşekkürler...