Bak Bakalım Blogumda Var mı?

31 Ağustos 2016 Çarşamba

Instagram Çekilişim #sihirlimaviyleyaz Devam Ediyor

3 Eylül'e kadar sürecek olan Instagram hesabımda yaptığım çekilişimden, buradan da haberdar edeyim sizi.
Kazanan kişi, aşağıdaki hediyelerime ücretsiz sahip olacak.Sivilce Karsiti Acnecinamide Mendil

Yaz rehavetinden olsa gerek, bu aralar yayın için fotoğraf çekmeme ve hatta fotoğrafları taslağa kaydetmeme rağmen yazmak pek içimden gelmedi. Fakat, o çok sevdiğim ay olan Eylül artık geldiyse, benim için canlanma ve silkinme zamanı da gelmiş demektir :)

Özellikle gençlere yönelik sivilce karşıtı bir bakım ürünü olan Acnecinamide markasının mendilleri ile başlayalım mı?
blog, blogger, acnemide, sivilce, mendil

22 Ağustos 2016 Pazartesi

Ayisigi Organik'te Yeni Bir Marka Daha: Naturelka Powders

Organik ve doğal ürünleri birarada bulabileceğiniz online satış sitesi Ayışığı Organik, bünyesine yeni bir markayı daha dahil etti. Ve birkaç hafta önce de denemem için lezzetli bir paket gönderdi.
blog, blogger, naturelka, ayisigi organik, sebze tozu, kestane unu

11 Ağustos 2016 Perşembe

St. Herb Breast Extra ve Yogun Serum

Zamana bağlı olarak değişimler yaşıyoruz. Cildimiz, yüzümüz, vücudumuz... Bir yere kadar yok ettiğimiz bu değişimlerin etkisini azaltmak içinse; sağlıklı beslenme, spor, çeşitli bakım ürünleri kullanımı ve hatta estetik müdahaleler gibi türlü yollara başvuruyoruz.

Özellikle kadınlarda bu durum; yaş, doğum ve kilo alıp-verme gibi nedenlerle daha fazla ve daha farklı şekilde işliyor. Göğüs bölgesinde oluşan ya da oluşmaya başlamış deformasyonlar ise tüm kadınların kabusu sayılacak türden. İşte bu sorun için geliştirilmiş, başarılı bir ürün, bugün blogumda.
st. herb, lila kutu, göğüs sıkılaştırıcı, blog, blogger

10 Ağustos 2016 Çarşamba

9 Ağustos 2016 Salı

Kırışıklıklara Savaş AçıyoruzAkıp giden zamanı tutmak ve cildimiz üzerindeki etkileri durdurmak mümkün değil. Ancak sağlıklı bir yaşam ve bazı takviye ürünler ile girdiğimiz her yaşın tadını ayrı ayrı güzellikte yaşayabiliriz. Sağlıklı yaşam standartlarını sağlamak da aslında hiç öyle kolay değildir. Ne kadar uğraşsak da bir noktada falso veririz. Bunların eksiklerinin cildimizde oluşturacağı lekeleri, kırışıklıkları gidermek için de Yves Rocher çok kapsamlı birkaç ürün geliştirmiş. Bu ürünler sayesinde hem kırışıklıklarınız azalıyor hem lekeleriniz günden güne kayboluyor hem de cildinize bakım yapmış oluyorsunuz.
zoom1-84034

8 Ağustos 2016 Pazartesi

Note Kozmetik Urunleri- (Gloss:23-Russian Red- Oje: 33-Bright Red)

Mutlu haftalar. Sevgili Ümran'ın etkinliğinde hediye edilen Note Kozmetik'in, hafta başına yakışır 2 farklı ürünü hakkındaki yorumlarımı yazmaya başlayayım hemen.


4 Ağustos 2016 Perşembe

Ziyba Parfum- Ziynet

Geçtiğimiz aylarda düzenlenen #ankaralibloggeranneler etkinliği sayesinde tanıştığım güzel bir parfüm markası günün yazısını süslesin mi?
ziyba, pafüm, eskişehir, odak pafüm

3 Ağustos 2016 Çarşamba

Taze Bittiler- 70

Ramazan bayramını, evde kalmamak için bahane sayarak yaptığımız program sayesinde 2 haftalık bir tatil gerçekleştirdiğimiz Temmuz ayında, doğal olarak bakım ürünleri ağırlıklı birçok ürün bitirdim. Tatil dönüşü de orada hangi ürünleri kullandığıma dair bir yazı paylaşmaya fırsat bulamayınca kısmet; Taze Bittiler serisine düştü. Uzun bir yazı yazmaya başlıyorum, iyi okumalar...

1- Caudalie Soleil Divin Anti-Aging Etkili Yüz İçin Koruyucu: Birçok dermokozmetik satış siteleri ve eczanelerde  temin edebileceğiniz bu marka, Fransız menşeili. Güneşin zararlı etkilerinden korumasının yanısıra çevresel faktörlerden de koruma amaçlı üretilmiş. Kullandığım süre boyunca hiçbir memnuniyetsizlik duymadığım ürün; mat yapıda. Uygulama sırasında ve sonrasında kesinlikle yapış yapış hisse kapılmıyorsunuz; ki bu, özellikle de yaz sezonunda nasıl iyi bir özelliktir, tahmin edersiniz. Hafif bir bitkisel kokusu bulunan krem aynı zamanda cildinizi de nemlendiriyor. Elimdeki güneş koruyucuları bittikten sonra tekrar dönüş yapabilirim.
 

1 Ağustos 2016 Pazartesi

#siyahbeyazbirhayatyaz Etkinligindeydik...

Geçtiğimiz cumartesi günü, Sevgili Kübra ve Mustafa'nın düzenlediği #siyahbeyazbirhayatyaz etkinliğindeydik. Bu sıkıntılı günlerde ilaç gibi gelen etkinlikte bol bol sohbet etme imkanı bulduk.