Bak Bakalım Blogumda Var mı?

31 Mart 2016 Perşembe

#sevgiylekadinlargunu Etkinlik Sponsorlari

Geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen Sevgi'nin "Kadınlar Günü" temalı etkinliğinden bahsetmiştim. Sıra geldi sponsor firmalara...

27 Mart 2016 Pazar

Tahinli Kurabiye

Biraz önce, 2. kez denediğim ve artık lezzetinden kesinlikle emin olduğum bir tarifle sizlerleyim.


25 Mart 2016 Cuma

Tabloda.com Hakkinda...


Yaşadığımız mekanları güzelleştirmek için bazen küçük ama sonuçları mükemmel dokunuşlara ihtiyaç duyarız. Duvarlarımızı süslemek içinse duvar kağıtlarından, boya ve çok çeşitli dekor objelerinden yararlanırız. Bu objelerden biri de son yılların eskimeyecek gibi gözüken moda; canvas tablolar...


24 Mart 2016 Perşembe

TRND Deneyimi: Vernel Max- Taze Gul

Bildiğiniz gibi "Tüketici biziz, pazarlama biziz" sloganıyla yola çıkan TRND, ücretsiz üyeliğin ardından bizleri çok çeşitli hizmet ve ürünle tanıştırarak, ürün/hizmeti birebir deneyimlememize olanak sağlayan bir site.

Üye olduktan sonra sitenin tarafınıza göndereceği proje teklifleriyle ilgili anketlere katılarak projeye dahil olabiliyor ve henüz piyasada olmayan ürün/hizmeti deneyerek ağızdan ağıza deneyimlerinizi paylaşıyorsunuz.

TRND'in son projesi ise hemen hepimizin evlerimizde kullandığı "çamaşır yumuşatıcı" idi. Proje kapsamında değerlendirmem için gönderilen Vernel markasının taze gül kokulu yumuşatıcısını ise geldiği günden beri kullanıyorum. Dolayısıyla deneyimlerimi burada sizlerle paylaşma vakti geldi...

22 Mart 2016 Salı

Taze Bittiler- 65

Neredeyse ayı bitirmek üzereyiz ama henüz bitenler yazısını hazırlamamışım. O nedenle bugünü, bitirdiğim ürün ve yorumlarıma bırakalım.

21 Mart 2016 Pazartesi

#sevgiylekadinlargunu Etkinligindeydik...

Son zamanlarda ülkemizde yaşanan tatsız olaylar hepimizi gerdi, üzdü ve kızdırıyor. Henüz birinin acısı bitmeden bir yenisi ekleniyor ve ne yazık ki elimiz kolumuz bağlı, tetikte yaşamlar sürüyoruz. Umuyorum en kısa sürede sona erer bu kara günler. Kaybettiklerimize rahmet, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde, birçok etkinlik ve organizasyon yapıldı. Bunlardan biri de sevgili blogger arkadaşım Sevg'nin Mona Hotel'de gerçekleştirdiği etkinlikti.

8 Mart 2016 Salı

10 Günde Gözle Görülür Sıkılık: Yeni Neutrogena® Visibly Renew Serisi

Sıkılık kaybı cilt bakımında en sık rastlanan problemlerden biridir.Cildin sıkılığından ve esnekliğinden sorumlu kolajen maddesinin yaş aldıkça azalmaya başlaması nedeniyle cilt nemini ve esnekliğini kaybeder. Özellikle yaşımız ilerledikçe, kilo alıp verdikçe, hamilelik dönemi sonrasında ciltte gevşemeler, sarkmalar oluşmaya başlar.

Dermatologlarla birlikte geliştirilen yüksek etkili cilt bakım ürünlerinin lider markası Neutrogena®, sıkılık kaybını“collagen boost minerals” teknolojisi ile önlemeye yardımcı oluyor. Yeni Neutrogena® Visibly Renew Serisi ile, cildinin genç ve sıkı görünmesi konusunda hassas olanlara; kollarında, göbeğinde, kalçalarında ve bacak içindeki sarkmalardan şikayet edenlere 10 günde etkili çözüm sunuyor. Neutrogena® Visibly Renew Serisi eşsiz Norveç Formülü ve kolajen artırıcı mineraller* içeriyor. Kuvvetli ve etkin Visibly Renew serisi, cildin esneklik ve elastikiyetini 10 günde artıyor, cildi sıkılaştırıyor.

Vücut losyonu, vücut bakım kremi ve SPF 20 güneş koruması içeren el kreminden oluşan Neutrogena® Visibly Renew Serisi, seçkin parfümerilerde, eczanelerde ve market zincirlerinde satışa sunuluyor.

*in vitro sonuçlar


Neutrogena Visibly Renew Esneklik Sağlayan El Kremi SPF 20 / 400ML Tavsiye edilen tüketici fiyatı: 15,90.-TL

Neutrogena Visibly Renew Esneklik Sağlayan Vücut Losyonu / 75ML Tavsiye edilen tüketici fiyatı: 26,90.-TL

Neutrogena Visibly Renew Esneklik Sağlayan Vücut Bakım Kremi / 200ML Tavsiye edilen tüketici fiyatı: 14,90.-TL

7 Mart 2016 Pazartesi

3 Mart 2016 Perşembe

Beyaz ve Sağlıklı Dişlere Kavuşmanın En Pratik 5 yolu

Bugün hayalinizdeki beyaz ve sağlıklı dişlere en pratik şekilde kavuşma yollarını paylaşacağım. İşte dişlerimi korumamı sağlayan ve rahatça gülümseme nedenim 5 diş temizleme pratiğim :)

Beyaz ve Sağlıklı Dişlere Kavuşmanın En Pratik 5 yolu

1. Rutinlerinize Uyun
Hayatta en önemli şey sanırım sizin için iyi olan ne varsa alışkanlık haline getirmek. Spor yapmak, sağlıklı beslenmek gibi aslında kişinin kendisine bakması ve temizliğine dikkat etmesi de önemli. İşte bu yüzden diş temizliği rutinlerinizi belirleyin ve ona uyun.
Her sabah ve gece yatmadan önce dişlerinizi mutlaka fırçalayın! Bu alışkanlığınızı halen kazanamadıysanız bugün zaman kaybetmeden kendiniz ve diş sağlığınız için büyük karar verebilirsiniz.

2. Size Uyanı bulun!
Nasıl ki giydiğiniz kıyafetler tarzınızı yansımadığında kendinizi o kıyafetin içinde yabancı gibi hissediyorsunuz, aslında kişisel bakımlarınız da öyle. Diş ve diş ati yapınıza en uygun fırçayı bularak diş temizliğinizi daha verimli yapabilirsiniz.

3. Kendinize Zaman ayrın!
Bir şeyi yapıyor olmak kadar onu doğru sürede ve doğru şekilde yapmak da çok önemli. Özensiz bir biçimde yaptığınız hiçbir şey tam olmayacaktır. O yüzden dişlerinize ve kendinize zaman ayırın. Bu zamanı doğru fırçalama teknikleriyle yaparsanız emin olun kısa sürede farkı siz de fark edeceksiniz.

4. Bazı Ayrılıklar Çok Güzel!
Vedalar ve ayrılıklar hep can yakar ama aslında bazı ayrılıklar size çok iyi gelebilir :) Nasıl mı? 3 ayda bir diş fırçanızla vedalaşın ve hijyen açısından önemli bu değişikliği bir alışkanlık haline getirin.

5. Yol Arkadaşınızı İyi Seçin!
Geldik en önemli maddeye. Diş fırçanızı seçtiniz, kendinize zaman ayırdınız, her şeyi tam yaptınız ama diş temizliğinde istediğiniz verimi halen alamıyor musunuz? O zaman doğru diş macununu kullanmıyor olabilirsiniz. Bu konudan mustarip olanlara önerim; Procter and Gamble’ın dünyada pazara sunduğu en gelişmiş beyazlatıcı diş macunu olan 3 Boyutlu Beyazlık Luxe Perfection İpana olacak.
Yeni İpana 3D White PERFECTION diş macunu İpana’nın en hızlı ve en güçlü beyazlatıcı diş macunu. Perfection diş macunu 3 Boyutlu Beyazlık ailesinin en ileri ve etkili beyazlatıcı diş macunu teknolojisini içerir. Böylece diş minesine zarar vermeden sadece 3 günde diş yüzeyindeki lekelerin %100’e kadarlık kısmını etkin biçimde çıkarıyor. Ben bu ürünü çok sevdim, satın almak isterim derseniz tıklayınız.

Tüm bu maddeleri eksiksiz yerine getirenler olarak bol bol gülümsemeyi hak ettik sanırım :)

P.S. Bana bu bilgiler yetmedi, ağız ve diş sağlığı üzerine daha çok şey merak ediyorum diyenleri aşağıdaki siteye alalım.  
http://www.agizbakimuzmani.com/

#ipanaperfection  #gülüşünügöster

İçerik Kaynak: http://www.e-gunlugum.com/
Video Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=RZ5ymuChrW0

 

Bir boomads advertorial içeriğidir.

2 Mart 2016 Çarşamba

Burock Yaslanma Etkilerine Karsi Goz Cevresi Bakim Kremi

Bugün göz çevresi bakımından bahsedelim mi?

Yüzün en nazik bölgelerinden olan göz çevresindeki deri, diğer bölgelerdeki deriden 7 kat daha inceymiş. Bu nedenle de dış etkilere karşı daha duyarlı ve kırışıklığa daha müsait olan bu bölgeyi, mümkünse daha az mimik kullanarak, uykuya dikkat ederek, makyajlı/makyajsız iyi bir temizleme ürünü ve bakımı için de daha özel içeriği bulunan ürünlerle desteklemek şart.

Çevresel olumsuz etkilerin yanısıra fiziksel olumsuz etkiler sözkonusu. Herbir soruna yönelik çözüm bir şekilde bulunuyor. Bugün bahsedeceğim ürünse kırışıklık giderici etkisi konusunda iddialı bir göz kremi üzerine.

1 Mart 2016 Salı

Dermadolin- Ceradolin ve Seranem Urun Deneyimlerim

Haftanın 2. günü cildimizi biraz şımartmaya ne dersiniz?

Eczacı bir aileden gelen ve yerli üretim ürünlerinden oluşan, son dönemlerin ünlü markası Dermadolin, özellikle saç-cilt ve vücut bakımına yönelik ürünlerden oluşuyor. Ceradolin ve Seranem markaları da Dermadolin'in bünyesinde bulunan diğer markaları.

Bugüne kadar, katıldığım birkaç blogger etkinliğinde destek veren markanın; Seranem şampuanıyla ilgili burada, Seranem nemlendirici el bakım kremi ile ilgili burada ve Seranem Vücut Şampuanı ile ilgili burada yorumlarımı sizlerle paylaşmıştım.
dermadolin, blog, blogger, losyon, cilt bakimi, seranem, ceradolin

Bugünse, son olarak sevgili Nilgün'ün etkinliğinde gönderilmiş olan 2 ürünü hakkındaki yorumlarımı paylaşmak istiyorum.