Bak Bakalım Blogumda Var mı?

29 Şubat 2016 Pazartesi

TRUE ECO BEYOND - GÜNEY KORE


Ekolojik, hayvanlar üzerinde test yapmaz, cilde zarar veren sert kimyasallar içermez. LC Household&Healt Care Beauty Laboratuvarı’nda üst düzey teknoloji ile üretilir. ECOCERT sertifikalı, klinik testleri yapılmıştır. Alerjen içermez.

HIMALAYA DEEP MOISTURE CREAM:
Özel Himalaya bitkilerinin saf özlerini içeren hafif, ferah, cildin nem tutma kapasitesini artıran nem kürecikleri sayesinde cildin en alt katmanlarına kadar ihtiyaç olan nemi depolamaya yardımcı; aynı zamanda beyazlatmaya yardımcı içeriği olan "antioksidan", ince bir kremdir. Kırışıklar ve ton aydınlatma için kullanılır. Cildin parlak, sağlıklı ve canlı görünümünü sabitlemeye destek olur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Paraben içermez. Sürdürülebilir tarım ürünleri kullanılmıştır. Bazı içerikleri doğaldır ve çevreye zarar vermeden üretilmiştir. Ambalajı geri dönüşümlüdür.


AQUA BLOOM MOISTURE TONER/EMULSION:

Hyalüronik asit ve C vitamini açısından çok zengin olan "kakua plum" içeren bu yoğun kıvamlı tonik, cildi yatıştırmaya ve sıkılaştırmaya yardımcı olur. Ardından uygulanacak krem için zemin oluşturur. Cildin sürekli sağlıklı ve parlak görünümünü destekler. Gözenekler ve çizgiler üzerinde onarmaya yardımcı etkisi vardır. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Sert kimyasallar içermez.

TIMELESS PHYTOPLECENTA CREAM:
Yoğun konsantrasyonlu bitki plazentası içerikli bu lüks krem; hücre onaran, besleyici ve sıkılaştırıcı formulü sayesinde gözle görülen yaşlanma belirtileri ile savaşmakta, lipid/yağ kaybı olan cildin onarılıp esnekliğini tekrar kazanarak daha genç ve sağlıklı bir cilt görünümüne kavuşmasını saglamaktadır.
Kullanım şekli: Sabah-akşam hafif masajla tüm yüz ve boyuna uygulayın.

PHYTO AQUA CREAM AND EMULSION:
Bitki fermentasyonu yöntemiyle hazırlanmış bu onarıcı set doğal ve yüksek teknoloji içeriğin bir araya gelen etkisi ile hücre yenilenmesini harekete geçirmeye yardımcı olmak ve gözle görülür yaşlanma işaretlerini geciktirmek için cildin ihtiyacı olan enerjiyi sağlar. Yapılandırıcı özelliklerinden dolayı özenle seçilen etkin maddelerle zenginleştirilen formülü sayesinde yaşlanma işaretleri gösteren cilde yaşamsal enerji sağlar.
Kullanım şekli: Sabah-akşam tampon uygulamasıyla tüm yüze uygulayın.
8 yorum:

 1. markayı biraz inceledim de güzel ürünleri varmış.. istanbula fuara katılırlarsa bakacağım orada..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de denemeye başladım. Hiç de fena değil :)

   Sil
 2. Kore ürünleri hiç kullanmadım ama hep ilgimi çekiyor açıkçası

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de geçen yıl başladım, hiç de fena değiller...

   Sil
 3. Ecocert sertifikalı doğal ürünleri seviyorum

  YanıtlaSil
 4. Kore kozmetik çok popüler oldu.

  YanıtlaSil

Adsız yorumlar yayınlanmayacaktır, teşekkürler...