Bak Bakalım Blogumda Var mı?

12 Ekim 2015 Pazartesi

Portakalrengi.com Hakkinda...

Yıllar içerisinde online ticaret sitelerinden alışveriş yapmayı o kadar benimsedik ki, alışveriş sırasında yaptığımız onca araştırmalar sayesinde hemen hergün yeni bir isimle karşılaşıyoruz. Son günlerdeki favori alışveriş sitesi ise hem ismi, hem de satışa farklı bir bakış açısı katan Portakal Rengi.
portakal rengi, blog, blogger, dermokozmetik

Henüz çok yeni kurulan bu site, Ankara merkezli. Bir Ankaralı olarak, son dönemlerde Ankara'da kurulmuş firmaları tanımaktan ve alışveriş yapmaktan ayrıca mutluluk duyduğumu hemen belirteyim :)

"Güzelliğin güvenle buluşma noktası" sloganıyla yola çıkan firma, ağız ve diş bakımı, güneş koruyucular, makyaj, medikal ürünler, saç bakımı, vücut bakımı ve yüz bakımı olmak üzere 7 kategori ile 72 alt kategoride hizmet sunuyor.

DDF, Neostra, Bioderma, Babe, La Roche Posay gibi hepimizin bildiği ve sevdiği dermokozmetik markaların yanısıra Peter Thomas, Flavo, Stop Grey, YoungBlood, Benev, Heliocare, Synchroline, Sivaderm, Nurse Harveys gibi markaların ürünlerini de satışa sunulmuş.

Siteyi incelerken gözüme çarpan şeylerden biri de; üst kategori hakkında verilen genel bilgilerin yanısıra, alt kategoride yer alan ürüne ait markalar hakkında da bilgilendirme yapılmış olması. Bu sayede hem marka ve ürün tanıma konusunda yardımcı olunuyor, hem de genel olarak kategori hakkında bilgilendirme yapılıyor.


Site, çok çeşitli kredi kartlarıyla alışverişin yanında, farklı kargo seçenekleriyle hepimizi zaman zaman bunaltan kargo sıkıntısından kurtarıyor. Alışverişimiz sırasında MNG- Sürat-Yurtiçi Kargo seçeneklerinden birini tercih etme şansı verilmiş alışverişseverlere...

Sitede, daha önce denemediğim Babe ürünlerini inceledim biraz. Markanın, cilt-saç-vücut bakımının yanısıra güneş ürünleri, pediatri ve güneş akn ürünleri mevcut.
İspanyol markası Babe, kaliteli ve cildi yormayan ürünler üretiyor. Bebek cildi dahil, her tür cilde ve soruna çözüm bulan ve bu konuda gün geçtikçe sağlıklı çözümler üretmeye devam eden markanın fiyatı da uygun.

Bu ve bunun gibi genel bilgilendirmenin yanında daha detaylı bilgi almak için, sitenin 444 1 401 ve 0 312 418 00 45 numaralrı telefonlarını arayabilirsiniz.


Şu ara birçok marka ve üründe kampanyası bulunan, herkese ve her keseye hitap eden siteyi incelemenizi öneririm.
2 yorum:

  1. Canımcım burdan gelen ürünlerin son kullanma tarihleri nasıldı?

    YanıtlaSil

Adsız yorumlar yayınlanmayacaktır, teşekkürler...