Bak Bakalım Blogumda Var mı?

28 Temmuz 2015 Salı

Gunesten Ozel Korunma: Eau Thermale Avène Lait Mineral Losyon SPF 50

%100 mineral filtre ile tüm hassas ve alerjik ciltlere
Güneşten özel korunma.
Eau Thermale Avène Lait Mineral Losyon SPF 50


Cildimizin yanmaya, tahriş olmaya değil ama güneşe ihtiyacı var. Yüzde yüz mineral filtreler içeren, hiçbir kimyasal koruma maddesi ve paraben içermeyen Eau Thermale Avène Lait Mineral SPF 50, tüm hassas, alerjik ciltler ve bebekler için geliştirilmiş, güneşle iyi ilişkiler kuracağınız tam koruma sağlayan bir güneş ürünü.

Yaz deyince aklımıza hemen deniz, kum, güneş üçlüsü geliyor. Ancak ozon tabakasının son durumu göze alındığında hepimiz güneşten kaçar olduk. Kanserden korunmak, güneş yanığı sıkıntısı çekmemek, güneş maruziyeti dolayısı ile oluşabilecek lekelenmelere dur demek için mutlaka güneş kremi kullanmalıyız.

Yüzde yüz mineral filtreli, hiçbir kimyasal koruma maddesi ve paraben içermeyen ve sadece fiziksel bir koruma sağlayan Eau Thermale Avène Lait Mineral SPF 50 Güneş Losyonunu tüm hassas ve alerjik ciltlerde, özellikle bebeklerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Güneşin zararlı ışınlarından korunup, faydalarından yararlanarak tatilin keyfini çıkartabilirsiniz.

Tere ve suya dayanıklı özelliği olmasına rağmen, güneşe çıkmadan ve denize girmeden önce ürünü cildinize uygulayın. Özellikle yüzme aktivitesinden sonra veya uzun süreli güneşe maruz kaldığınızda, sık sık Eau Thermale Avène Lait Mineral SPF 50 %100 Mineral Filtre içeren Güneş Losyonu uygulayın.

Güneşten korunma ürünü kullansanız dahi, uzun süre güneş altında kalmayın.

Perakende Satış Fiyatı: 67,9 TL

4 yorum:

 1. Sağlıklı bir içeriğe sahip olması çok iyi güneş gitgide daha zarar verici ışınlara sahip dikkat etmek de fayda var.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güneş ışığı faydadan çok zarar veriyor ne yazıkki :(
   İyi korunmak gerek.

   Sil
 2. Güneş fena mutlaka korunmak lazım. Hele çocukları hiç ihmal etmemeli...

  YanıtlaSil

Adsız yorumlar yayınlanmayacaktır, teşekkürler...