Bak Bakalım Blogumda Var mı?

8 Aralık 2014 Pazartesi

YENİ YILDA DİVA İLE IŞILDAYIN

Yeni yıla çok az bir zaman kala, sevdiklerimiz ile birlikte yeni seneye birbirinden şık hediyelerle yeni başlangıçlar yapmak isteriz. Kimimiz esprili hediyeleri tercih ederken kimimiz de kalıcı hediyeleri tercih ederiz.

Mücevher kalıcı, özel ve güzel yılbaşı hediyelerinden biridir. Diva Pırlanta yakuttan, zümrüte, safire , topaza ve ametiste uzanan pek çok renkli taş ve aşkın sembolü pırlantanın birarada kullanıldığı tasarımlardan yılbaşına özel bir kolleksiyon hazırladı.

Kolleksiyon birbirinden zarif kolye ve yüzük setlerinden oluşmakta olup sade görünümüyle hem yılbaşı gecesi hem de yılın her günü mutlulukla kullanacağınız ürünlerden oluşmaktadır.

Altının parıltısından, pırlantanın ışıltısından ve renkli taşların büyüsünden vazgeçemeyenlerdenseniz hediyenizi seçmeden önce www.divapirlanta.com’u ziyaret ederek özel kampanya fiyatlarıyla her bütçeye uygun birbirinden şık mücevher tasarımlarını kendinize ve sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.

Yılbaşı coşkusunu Diva Pırlanta ışıltısıyla birleştirmek istiyorsanız yeni kolleksiyon Diva’dan size yılbaşı armağanı olsun.

Diva Pırlanta Yılbaşı Kolleksiyonu Zümrüt Pırlanta Ürünler:

Pırlanta zümrüt kolye : 490 TL

Zümrüt pırlanta kolye 790 TL

Zümrüt pırlanta yüzük 1078 TL


Diva Pırlanta Yılbaşı Kolleksiyonu Yakut Pırlanta Ürünler:

Pırlanta Yakut Kolye : 358 TL
Pırlanta Yakut Kolye 600 TL
Zümrüt pırlanta yüzük 449 TL


Diva Pırlanta Yılbaşı Kolleksiyonu Swiss Blue Pırlanta Ürünler:
Pırlanta Swiss Blue Kolye : 345 TL
Swiss Blue pırlanta yüzük 410 TL


Diva Pırlanta Yılbaşı Kolleksiyonu Safir Pırlanta Yüzük 404 TL

Diva Pırlanta Yılbaşı Kolleksiyonu Ametist Pırlanta Kolye 300TL

*Diva Pırlanta mücevher sevenler için her ay farklı kampanyalar yürütmekte ve kampanya süresince özel fiyatlar uygulamaktadır. www.divapirlanta.com adresinden ilgilendiğiniz ürünlerin güncel
fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Adsız yorumlar yayınlanmayacaktır, teşekkürler...