Bak Bakalım Blogumda Var mı?

2 Aralık 2014 Salı

Kiehl's 365 AVM Açılış Kutlaması

Önceki cumartesi günü, Kiehl's,  Ankara 365 AVM'deki 1. ay açılış kutlamasını blogger dostlarıyla yaptı.Kuruluşu 1800'lü yıllara dayanan marka, doğal içerikli cilt ve saç bakım ürünleri üretiyor. Amacı; cilt bariyerini güçlendirmek ve sağlıklı bakım yapmak olan Kiehl's, hassas ciltlerin de kullanabileceği formüllerle oluşturduğu ürünlerini, müşterilerine öncelikle cilt analizi yaparak, ardından deneme boy ürünlerle denemelerini sağlayarak çok başarılı bir satış politikası oluşturmuş.Bana yardımcı olan mağaza görevlisi, sevgili Sema Hanım'dı.Öncelikle cilt analizim yapıldı ve karma cildimin yağlı cilde dönüştüğünü öğrendim. Sema Hanım'ın bana önerdiği ürünler ise bunlar:


Gözaltlarımdaki yorgun ifadenin yok olmasına yardımcı olacak ve kırışıklıklarla mücadelede etkin olduğu belirtilen ürünlerim ise bunlar:


 Bu arada kısa bir mağaza turu da yaparak ürünler hakkında bilgi sahibi olduk.Cici ürünlerimi ve kurabiyemi de aldım, çok teşekkürler...


Bu arada yeni yıl hazırlıklarına Kiehl's de erkenden başlamış. Birbirinden güzel hediyeler sizi ve sevdiklerinizi bekliyor. Dilerseniz setinizi siz hazırlayın, dilerseniz hazır setlerden satın alın ;)


Bu güzel gün için teşekkürler...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Adsız yorumlar yayınlanmayacaktır, teşekkürler...