Bak Bakalım Blogumda Var mı?

30 Aralık 2014 Salı

GRİ VE SOĞUK KIŞ GÜNLERİNE; RENKLİ LENSLERLE RENK KAT!!!

 

Alcon AIR OPTIX® COLORS kontak lensler; gri kış günlerinde bakışlarınıza renk katarak, ortamı ısıtmanıza yardımcı olacak.

Göz bakımında dünya lideri Alcon tarafından üretilen ve güzellikle konforu aynı anda sağlayacak şekilde tasarlanan AIR OPTIX® COLORS renkli lensler; kış günlerinin gri havasını dağıtmamıza yardımcı olacak.

Parlak Mavi, Mavi, Gri, Gümüş Gri, Zümrüt Yeşili, Yeşil, Ela, Bal Rengi ve Kahverengi ile 9 renkten oluşan geniş bir yelpaze sunan AIR OPTIX® COLORS kontak lensler; “3’ü 1 arada” teknolojisi ile doğal ve canlı bakışlara sahip olma imkanı sunuyor.

Koyu bordo ve koyu kırmızı rujlu dudakları; sadece bolca maskara kullanarak öne çıkartan bu kışın makyaj trendinde; AIR OPTIX® COLORS kontak lensler ile sade ama aynı zamanda baştan çıkarıcı bir etki yakalamak mümkün olacak.

Silikon hidrojen yapısı ile lens içinden 6 kata kadar daha fazla oksijenin geçmesine izin vererek, gözlerin maksimum düzeyde nefes alabilmesine olanak sağlayan AIR OPTIX® COLORS kontak lensler; renkli bakışlara baştan çıkarcı bir doğallık ekliyor.

Alcon tarafından nefes alma özelliğiyle, güzellik ve konforu aynı anda sağlayacak şekilde tasarlanmış AIR OPTIX® COLORS renkli lenslerinden; numaralı ve numarasız olarak edinmek mümkün.

*Göz kontrolü ardından reçete ile satışa sunulan AIR OPTIX® COLORS renkli lenslerin, 1 ay süreyle günlük olarak kullanılması öneriliyor. AIR OPTIX® COLORS kontak lensleri; her bir eşsiz rengin, kullanıcının kendi göz rengiyle hafifçe karışmasına izin veren, irisin ince renk farkını taklit eden çığır açıcı üçü bir arada FreshLook® COLORBLENDS® teknolojisi ile üretiliyormuş. FreshLook® COLORBLENDS® teknolojisi ayrıca göz ile renk etkileşimini azaltmak için rengi lens malzemesi içinde muhafaza ediyor.

*AIR OPTIX® COLOR kontak lenslerinin uygunluğu için göz doktorunuzu ziyaret etmek zorunda olduğunuzu da unutmamakta fayda var.

AIR OPTIX® COLORS kontak lensler hakkında daha detaylı bilgi almak için; 

www.tr.airoptixcolors.com

Bir boomads advertorial içeriğidir.

29 Aralık 2014 Pazartesi

Lavera Bio Organik Gloss (Almond Kiss) & Organik Acai Berry-Doğal Mineral Pigmentli BB Krem

Haftanın ilk gününden herkese merhaba.

Bugünkü yazım, body spa, yüz bakım ürünleri, bebek bakım ürünleri, masaj yağları ve anti-age serisi gibi geniş ürün yelpazesine ve organik kozmetik ürünleri sertifikasına sahip ünlü Alman markası, Lavera'nın 2 ürünü hakkında.

1- Lavera Bio Organik Gloss(Almond Kiss): Makyaj serisinde bulunan glosslar; hindistan cevizi yağı, brezilya balmumu, badem yağı, jojoba yağı, yalancı iğde, zeytinyağı, ebegümeci, gül, kakao, aloe vera gibi bitkilerle mineral ve vitamin barındırıyor.
Yukarıda belirttiğim içeriği sayesinde uygulandığı andan itibaren dudakları yumuşatıyor ve bakımını yapıyor. Bendeki rengin nude ve dudak rengime çok yakın bir renk olması nedeniyle sanırım, bende fazlasıyla doğal hatta neredeyse yokmuş gibi duruyor."Almond Kiss" renkli glossun 4 farklı rengi daha bulunuyor. İçerisinde sim, ışıltı vs yok. Belli belirsiz bir kokusu var ve kesinlikle rahatsız edici değil.

Yumuşak dokulu, dudaklara kesinlikle yapışmayan, kalıcılığı pek bulunmayan bu glossu, doğal içerikli kozmetik malzemesi arayışında olanlar, özellikle rengi itibariyle de doğal makyajdan hoşlananlar çok seveceklerdir.


 2- Organik Acai Berry-Doğal Mineral Pigmentli BB Krem: Numune boy olmasına rağmen birkaç kez kullandığım için bu yazıma eklediğim bu ürün, her cilt tipine uygun, içerisinde nemlendirici de bulunan, kolay uygulanan bir krem. Anti-oksidan etkisiyle gözenekleri sıkıştırmayı ve sivilce-kızarıklıkların da iyileşmesine yardımcı olduğu yönünde vaatleri bulunuyor, ancak bunun cevabını numune boy ürünle anlamam mümkün değil.


Bu krem, tek renge sahip. Ve, buğday tenli olmama rağmen tonu bana koyu geldi. Dolayısıyla uygulama sonrası yüzümde kalıp gibi durdu. Ayrıca, benim gibi cildinizde leke bulunuyorsa bunu kapatmakta pek başarılı değil.Özellikle koyu renk cilde sahipseniz, cildinizde gizlenecek kusurunuz yoksa, hafif bir kapatıcılık istiyorsanız tam size göre bir ürün.

Markanın, makyaj ürünleri içerisinde yeni çıkan allıklarını da çok merak ettiğimi belirtmeden geçemeyeceğim.

Hepinize mutlu haftalar...

*Etkinlik sponsor ürünüdür. Görüşlerim kişisel ve objektiftir.
28 Aralık 2014 Pazar

Möllers Omega 3 Hakkında...

Sevgili Canan Zerkinli'nin düzenlemiş olduğu etkinlikteki sponsorlarımızdan biri olan Möller Omega 3, geçtiğimiz hafta, etkinliğe katılan tüm blogger arkadaşlarıma olduğu gibi bana da çok şirin bir meyve buketi ile balık yağı göndermişti. Firmaya, bu güzel jesti için bir kere daha teşekkür ediyorum.
 

Ürün üzerinde yazan, "4-8 yaş çocukların kullanımına yöneliktir" ibaresi nedeniyle Gökçe'ye bu balık yağını vermemiştim ama firma tarafından gönderilen basın bülteninin ardından sanırım kullanmaya başlayacağım.
 
"Möller’s Omega-3, Norveç’te sağlık otoritelerince 4 haftalık bebeklik döneminden itibaren kullanımı önerilen, ülkemizde de 8. aydan itibaren pediatrist hekimlerimiz tarafından günde 2,5 ml. kullanımı tavsiye edilen, 4 yaşından itibaren de günde 5 ml. olarak her yaşta kullanılabilen bir balık yağıdır. 
 
Bu kadar erken dönemlerde önerilmesi, hem toksik maddelerden arındırılarak mükemmel saflıkta olduğunun analiz sertifikalarıyla ispat edilmiş olmasından, hem de içeriğindeki omega-3 yağ asitlerinin ve de A, D ve E vitaminlerinin bebeklik döneminden itibaren her yaşta ayrı bir önemi olmasından kaynaklanmaktadır. 
 
Fakat maalesef ki ülkemizde Bakanlık tarafından ürün farklılıklarına bakılmaksızın, genelleme yapılarak “Herhangi bir takviye edici gıda için kutu üstünde veya tanıtım kanallarında 4 yaş altına doz belirtilemeyeceği” yönünde şart koşulmuştur. Bu durum sadece Möller’s Omega-3 için değil, diğer tüm balık yağı ürünleri, multivitamin ürünleri ve takviye edici gıda grubuna giren diğer tüm ürün grupları için geçerli olmakta ve önceden bu yaşa yönelik doz belirtilen ürünler için artık yeni ambalajlarında doz belirtilmektedir. 
 
Piyasada bulunan birçok ürün nedeniyle, ayırım yapılmaksızın böyle bir genelleme yapılması “kurunun yanında yaş da yanar” misalini oluşturmaktadır. Oysaki Möller’s Omega-3, hamilelik döneminde dahi kullanımını gösteren klinik çalışmalarına ilave olarak, 4 haftalık bebeklik döneminden itibaren 1 yaş altı çocuklarla yapılmış klinik çalışmalarıyla, saflığını ve kalitesini sunan analiz sertifikalarıyla ve Norveç otoritesi tarafından verilmiş kaliteli üretimin göstergesi olan ISO 22000 belgesiyle kendini ispat etmiş bir üründür. Bu nedenle bebeklik döneminde kullanılan pediatrist hekimlerimizin verdiği D vitamini damlalarının kullanımını tamamladıktan sonraki dönemden itibaren başlanarak 4 yaş altına 2,5 ml. (Yarım tatlı kaşığı), 4 yaş üzerine 5 ml. (Bir tatlı kaşığı) olacak şekilde tüm yaşamımız boyunca her gün alınmaya uygun bir ürün olarak 160 yıldır sizlere güvenle sunulmaktadır. 

Detaylı bilgi almak istediğiniz takdirde 0 216 450 01 23 no’lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz."

25 Aralık 2014 Perşembe

Fruitflowers’dan Yeni Yıl’a Özel Çam Ağaçlı Lezzetler…

Yeni Yıl’da Sağlık ve Lezzet Dolu Sepetler Fruitflowers’dan Sevdiklerinize Geliyor…
Yeni yılın yaklaştığı şu günlerde sevdiklerine farklı sürprizler yapmak isteyenler için birbirinden lezzetli meyve, kek ve kurabiye sepetleri hazırlayan Fruitflowers, çam ağacı konseptinde hazırladığı yeni ürünleriyle hem göze hem damaklara hitap ediyor. Bünyesinde 400’ün üzerinde ürün çeşitliliği bulunduran Fruitflowers, özellikle sevdiklerini özel hissettirmek isteyenler için çok farklı arajmanlar sunuyor. Yeni yılda en çok tercih edilen hediye seçenekleri arasında yer alan lezzet sepetleri, bu yılda Fruitflowers farkıyla tercih edenlerin damaklarına hitap etmeye devam ediyor.  

·       Oldukça geniş ürün yelpazesine sahip olan Fruitflowers, sipariş verildikten sonra
2 saat içerisinde hazırlanarak sevdiklerinizin kapısına kadar ulaştırılmaktadır. Ayrıntılı bilgi ve sipariş için;
Tel: 444 3 002- 0850 296 03 63
www.fruitflowers.com.tr

Golden Rose Silky Touch Blush-On Allıklarım

Hafta sonuna hızla yaklaştığımız bugünlerde, uzun zamandır benimle olan ve yazısını yazmayı unuttuğumu farkettiğim Golden Rose markasına ait 2 allık hakkındaki görüşlerimi paylaşayım sizlerle...

Golden Rose markasına ait 2 allığın renklerden, soldaki 205, sağdaki 206 numara.


Uygulandığı anda her ikisi de renklerini gayet güzel veriyor. Pigmentleri iyi olan bu allıkların,  3-4 saat kadar sonra rengi bayağı hafifliyor. Yani, tazelediğiniz sürece bir sorun yok.

Fırçaya alırken biraz tozutuyor. Ambalajları içerisinde küçük fırçaları var ama ben allık fırçamı kullanmayı tercih ediyorum. İçlerinde sim barındırmaması benim için artı puan.

205 numaralı allık bronz makyajlarınız için kullanabileceğiniz kızıl kahve.


206 ise güzel bir pembe tonu. Bunu, çok hafif uyguladım, çünkü allığa tek sürüşte çıkan renk, bana bayağı koyu geliyor. Buna rağmen renk gayet güzel.


6 gr.lık bu ürünler, ambalaj olarak çok kaliteli değiller ama yukarıda da belirttiğim gibi arada tazeleyecekseniz, renk tonları çok başarılı allıklar. Fiyatları da gayet uygun.


24 Aralık 2014 Çarşamba

HAYRANLARINA MÜJDE; HELLO KITTY ŞİMDİ KESKİN COLOR AJANDA VE TAKVİMLERDE…

Milyonlarca kişinin hayranı olduğu ve küçük kızlar kadar yetişkinlerin de beğenisini kazanan sevimli Hello Kitty şimdi Keskin Color’ın ajanda ve takvimlerinde sizinle buluşmaya geliyor. 50 yıllık deneyimi ile kırtasiye sektörünün öncü kuruluşları arasında yer alan Keskin Color’ın lisanslı Hello Kitty karakterleri ile süslü ajanda ve takvimler, öğrencilere ve çocuk ruhunu kaybetmeyen büyüklere yıl boyunca eşlik ediyor.Japon çizgi film karakteri Hello Kitty, bugün hem sayısız tutkunu bulunan bir fenomen ve moda trendi hem de popüler kültürün önemli ikonlarından biri. Çocukların kalbinde özel bir yere sahip olan çizgi karakter, Lady Gaga ve Cameron Diaz gibi dünya yıldızlarının da aralarında bulunduğu birçok yetişkinin de ilgi odağı.


Hello Kitty, şimdi kırtasiye sektöründe kalitesi ile adından söz ettiren Keskin Color’ın lisanslı ürünleri ile hayranlarına harika bir sürpriz yapıyor. Ajanda ve takvimlerden oluşan Hello Kitty koleksiyonu, karakterin hayranlarına da birçok farklı seçenek sunuyor. Keskin Color, üstün kalitesini ise ISO 9001, OHSAS 18001 ve ISO14001 belgeleri ile güvence altına alıyor. Firmanın portföyündeki ürünlerin tamamı, tüm sağlık testlerinden geçirilerek kullanıma hazır hale geliyor.
Keskin Color’un Hello Kitty koleksiyonu, tüm seçkin kırtasiyelerde ve zincir mağazalarda sizleri bekliyor.

www.keskincolor.com

Avon Magic Transparan Fondöten

Siz de benim gibi yağlı bir cilde sahipseniz, makyajınızı daha uzun süre canlı kullanmak istiyorsanız bu yazı tam size göre...


Aslında cildinizde herhangi bir kusur yoksa ve fondöten kullanmaktan pek hoşlanmıyorsanız, şeffaf  ve cildinizin düzgün görünmesini sağlamak için bu fondöten çok işinize yarayacaktır.

Bense bu fondöteni makyaj bazı olarak kullandım.


Beyaz bir renge sahip bu fondöten, cildinize yedirdiğinizde şeffaf bir renge dönüşüyor. Uygulaması kolay. Mat bir yapıya sahip ve SPF20 koruma faktörlü.

Bu ürünü makyaj altı baz olarak kullandığımda, ciddi anlamda cildimdeki gözenekleri gayet iyi gizledi ve pürüzsüz bir görünüm sağladı. Ayrıca, bu ürünü kullandığımda, makyaj, cildimde yaklaşık 8 saat kadar kaldı.

Bu minicik ambalaj içerisindeki deneme boy ürünü yaklaşık 15 defa kullandım. Çok hafif ve hoş bir kokuya sahip, fakat kullandığınızda o koku kalmıyor.


Kısaca, çok severek kullandığım bir ürün oldu. Makyaj bazında sizin tercihiniz nedir?

Essence ile Yeni Yılın En Güzel Kızı Sen Ol!

Yeni yıl gecesi için makyaj konusunda kararsız kalmana gerek yok. Avrupa’nın lider kozmetik markası essence ile yılbaşı partisinin en güzel kızı sen olabilirsin. 
  
Yılbaşı gecesi dışarı çıkarken nasıl bir makyaj yapacağına henüz karar vermediysen essence’in önerileri sana rehberlik ediyor.
İddialı, sade, göz alıcı ya da eğlenceli makyaj için ilham veren essence ürünleri şöyle:

Makyaja hazır bir cilt
Yılbaşı gecesine hazırlanırken makyaj öncesi cildini  essence pure skin sivilce karşıtı 4’ü bir arada krem temizleyici ile temizleyebilirsin. 

 


Günlük temizleyici, peeling veya maske olarak kullanılabilen krem cilt kusurlarına karşı çok etkili. Siyah noktaları ortadan kaldırıyor, cildi matlaştırıyor ve gözenekleri arındırıyor. essence pure skin sivilce karşıtı nemlendirici ile de cildine ihtiyaç duyduğu nemi kazandırabilirsin.

 

Parıltılı gözler
essence metal glam göz farı, güçlü parıltılı efekti, yumuşak dokusu ve yoğun kapatıcı özelliğiyle etkileyici bir göz makyajını garanti ediyor. 

Sezonun trendi olan metalik bitişler için uzun süre dayanıklı essence efekt göz kalemlerini deneyebilirsin. 


Yüksek pigmentasyona sahip jel yapıdaki essence crystal eyeliner, ışıltıları ve holografik efektiyle muhteşem eyeliner stilleri yaratıyor. Eğer çok daha göz alıcı bir görünümü tercih ediyorsan, kirpik uçlarına da eyeliner’ı uygulayabilirsin. 
 
 

Özel  kobra kıvrımlı fırçası ve bir prensesi andıran dış tasarımıyla essence lash princess hacim mascara her bir kirpiği tek tek kavrayacak ve hacimli, çarpıcı ve çok daha yoğun bir görünüme kavuşturacakÜstelik essence lash princess hacim maskara alana uzun sure  kalıcı ve kusursuz çizgiler sağlayan eyeliner kalemi hediye.


 


Göz alıcı dudaklar
Yoğun renklere sahip essence uzun süre kalıcı  ruj ile dudakların saatler boyunca çekiciliğini koruyacak. Çok sevilen efekt modasını dudaklara yansıtan essence efekt dudak parlatıcısı ile pul pul, metalik, holografik ve ışıl ışıl  görünümler dudaklarını canlandıracak. 
 

Aydınlık görünüm
essence soo glow! kremsi toz aydınlatıcı cilde uygulandığında kadifemsi ve pudramsı bir formüle dönüşüyor ve cildine aydınlık, ışıltılı bir görünüm kazandırıyor.


essence soo blush! kremsi pudra ise cildine sağlıklı, taptaze bir görünüm kazandırıyor.


Takma kirpikler
essence frame for fame takma kirpikler ile kendini bir yıldız gibi hissedebilirsin. Dramatik hacim, gümüş eyeliner etkisi veya doğal görünüm, istediğini seç!
 

Çılgın tırnaklar
essence nail art hello foils! solüsyon&transfer folyoları ile son moda grafiti desenli tırnaklara ulaşabilirsin. 
 
 


essence nail art parlak kum  cilayı favori ojenin üstüne sürerek 3D efektli tırnaklara kavuşabilir, essence karanlıkta parlayan takma tırnak ile az önce kuaför salonundan çıkmış gibi hissedebilirsin.
 23 Aralık 2014 Salı

Topicrem Soothing Temizleme Suyu (Yüz&Göz İçin)

Son günlerde inanılmaz bir yoğunluk yaşıyorum. Resmen 24 saat bana yetmiyor ve yapmam gereken şeyler gün geçtikçe birikiyor. Pes etmek yok, geç de olsa eksikleri tamamlamaya, yapılacakları yapıp bitirmeye devam...

Bugün sizlerle paylaşacağım ürün; Topicrem'e ait olan aşırı hassas ciltlerin dahi kullanabileceği temizleme suyu.


Hem göz hem de yüz temizliğinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu temizleme suyu, yukarıda da belirttiğim gibi aşırı hassas ciltlerin bile rahatlıkla kullanabileceği bir temizlik ürünü. Kokusuz, hipoalerjinik ve çok pratik.

Marka, cildi çok hassas olan bir çocuğa sahip kişi tarafından üretilmiş ürünlerden oluşuyor. Dolayısıyla tamamen temiz içeriğe sahip. Hatta bu yüzden bu ürünü bebek ve çocuklar için bile kullanabiliyorsunuz.

Makyaj temizliğinde de kullanılabileceği belirtilmiş. Ben makyaj temizliğinde (sanırım makyajı çıkarmak için biraz fazlaca kullanmam nedeniyle) cildimi gerdiğini hissettim. Bu nedenle de, daha çok makyaj yapmadığım günlerde cildimi temizlemek için kullandım. Cilde esneklik kazandıran, gayet güzel bir ürün. Kullanım sonrası durulamaya gerek yok.


Fotoğrafta da gördüğünüz gibi içeriği çok az maddeden oluşuyor. Renklendirici bile bulunmaması ürün seçimi sırasında verilen puanları artırıyor.

200 ml. lik çok şık bir ambalaja sahip ve fiyatı 39,00- TL - 49,00 TL aralığında satışta.

Markanın diğer ürünlerini buradan inceleyebilirsiniz.

*Tanıtım ürünüdür. Görüşlerim kişisel ve objektiftir.


Makyaj Saati'nden Yılbaşı İndirimi...

Sadece 1 gün sürecek olan bu indirimi kaçırmayın. Detaylı incelemek ve alışveriş yapmak için burayı tıklayın.


22 Aralık 2014 Pazartesi

Rimmel London- Scandaleyes Thick&Thin Eyeliner- 001 Black/Noir

İtiraf ediyorum, son 1 yıla kadar gözüme eyeliner çekme konusunda çok başarısız buluyordum kendimi. O yüzden de eyeliner'dan hep uzak duruyordum.

Sonra, baktım korkunun ecele faydası yok ve makyaja kişilik de katıyor, başladım yavaş yavaş denemelere...

1-2 derken, bir baktım gayet güzel işler çıkarıyorum. Tabii bunu başarmamda bana büyük katkısı olan ürün Rimmel'in bu fırçası 2 uçlu eyelineri.


Fırçası sayesinde hem ince hem de kalın uygulamalar yapabilmeme olanak sağlayan bu eyeliner; hem kalem formlu olması hem de keçe uçlu olması sayesinde işimi çok daha kolaylaştırdı.


Belli bir kullanım sonrası bu eyelinerin olumsuz yönlerini de görmedim değil. Bir kere rengi tam siyah değil. Zaten, belli bir kullanım sonrası rengi daha da açılıyor. "Waterproof" olarak sunulan bir ürünü, bırakın suya dayanmasını; belli bir süre sonra renginin daha da solduğunu ve makyajdan neredeyse yok olduğunu görmek biraz tuhaf oldu tabii.


Yukarıdaki fotoğrafta, elimde gördüğünüz rengi yakalamak için 4 kat geçtim. Performansı gerçekten çok düşük. Bir de, çok çabuk bitiyor. Sanıyorum 2 ay içerisinde tükettim bu eyelineri.

Sonuç olarak, acemiliğimi kolaylıkla atabileceğim, fakat performans açısından hiç de başarılı bulmadığım bir ürün oldu.

Siz neler düşünüyorsunuz? Likit mi yoksa kalem eyeliner mi? En sevdiğiniz ve beğendiğiniz marka hangisi???


21 Aralık 2014 Pazar

#sedavesenailekışamerhaba Etkinliği- 2. Bölüm

Sevgili Seda ve Sena'nın ortaklaşa düzenlediği etkinlikle ilgili ilk yazımı burada sizlerle paylaşmıştım. Bu güzel etkinlikte bizlerle olan firmalara bakalım şimdi de:

Daha önce de çok beğenerek tüketmekte olduğum Aspire Drink Türkiye'den 1er kutu yabanmersini aromalı ve tek kutuda 200 kalori yaktıran süper içecek. Çoktan tükettim ve yeniledim bile.


Blogger dostu Bebak, acı badem sütü, nemlendirici el kremi ve acı badem kremi ile bizlerleydi.


Bir diğer blogger dostu Cosmed, numune ürünleriyle bizlerle birlikteydi.


Daha önce hiç duymadığım bir marka olan A&G Dax, vücut losyonu ve numune boy ürünlerle bizimleydi. En kısa sürede deneyimlerim blogda olacak...


Yine ilk defa deneyeceğim ürünleriyle Deniz Cosmetics bizlerleydi, Pupa gloss ve oje deneyimlerim bu yazımda.


Birbirinden güzel ve çeşitli ürünleriyle Dermadolin bizlerleydi, ürünler hakkındaki detaylı yazımı buradan okuyabilirsiniz.


İlk defa lansmanda denediğim ve çok beğendiğim kil etkili temizleyici bakım maskesinin poşet içinden çıkması beni ayrıca mutlu etti. Kızlara ve Dermokil'e çok teşekkürler...


Dermomarket, yaz için plaj çantamı hazırlamış bile...


Yakın zamanda severek kullandığım ve yazısını burada sizlerle paylaştığım Eeose Labs'ın 3 aşamalı bakım setini de bu etkinlik sayesinde yedeklemiş oldum.


Farmasi, yine daha önce denemediğim ve özellikle merak ettiğim rimelini göndererek katkıda bulundu.


Birbirinden güzel ürünleri bulunan Fulser, bu defa ısıtıcı masaj jeli ile bizlerleydi. Kas gevşetici ve ferahlatıcı olarak kullanılan bu ürün hakkındaki detaylı yazımı buradan okuyabilirsiniz.


Gratis, mis kokulu banyo sabununun yanısıra çok şeker hediyeleriyle bizlerleydi.


HC Hair Care, etkinlik öncesinde, kullanmak istediğimiz ürünlerini seçme lüksünü bizlere verdi, benim denemek istediğim ürün; saçların hızlı ve sağlıklı uzamasına yardımcı olan bu serum. Ürün hakkındaki detaylı yorumlarımı, burayı tıklayarak okuyabilirsiniz.


Hobby, bizlere el kremi ve krem saç jölesi göndermiş, çok teşekkürler...


Kliksa, yılbaşına özel ajandası, kupası ve gülen surat oyuncağıyla bizlerleydi.


Ve son dönemlerin modası tattoo lar. New Obsessions cömert paketiyle bizleri bu cicilerle buluşturdu. Ayrıca, paket içerisinden "Özgür Ruh" temalı kolye çıktı. İnanılmaz güzel herbiri, çok teşekkürler...Note, çok şık bir sunumda, fondöten ve gloss ikilisi ile bizlerleydi.


Ve Otacı, doğal zeytinyağlı sabun göndermiş. Severek kullandığım sabun için teşekkürler...


 Pakmaya, yine birbirinden güzel lezzetleriyle bizlerleydi.


Rituel de Beauty, severek kullandığım ürünler için teşekkürler. Detaylı yorumlarım bu yazımda...


Selin'in harika sunumu eşliğinde gönderdiği ürünler için çok çok teşekkürler...


Bu aralar, kırmızı biberlisini kullandığım diş macunu markası Splat,  küçük bir numune ürünle etkinliğe katkıda bulunmuş.


Yine ilk defa ürünlerini deneyeceğim marka Zeren Professional'den çok güzel bir ikili. Teşekkürler...


Ve tüm bunların dışında çekilişle bizlere sponsor olan Essence, Hazel Takı, Periferi Bodrum ve Plus Canvas'a da çok teşekkürler...

Deneyimlerim ve yorumlarım en kısa sürede blogda olacak...