Bak Bakalım Blogumda Var mı?

18 Ekim 2014 Cumartesi

ModaStil.com- Giymediğiniz Kıyafetleri NAKİTE Çevirin...‏

Kulağa çok hoş geliyor değil mi? Gardrobumuzu açtığımızda yüzlerce renk, çeşit, model kıyafetimiz olmasına rağmen hala "Giyecek hiçbirşeyim yok!" diyebiliyoruz :)

Bazı kıyafetlerimizi, demirbaş gibi sürekli elimizin altında bulundururken, bazılarını da en dipte, köşelerde bir yerde terk edip, bunun bile farkında olmuyoruz.

İşte, gözden çıkardığımız, beğenmediğimiz ya da beden değişikliği nedeniyle kullanmayacağımız kıyafetlerimizi satıp, paraya çevireceğimiz hatta 2. el kıyafetleri uygun fiyata satın alabileceğimiz yeni bir internet sitesi var:

Modastil.com


Sitenin hikayesini, site kurucusu Dilek Hanım anlatıyor:

ModaStil.com tamamen kendi ihtiyaçlarımdan ortaya çıkan bir fikir olarak doğdu, olgunlaştı ve 2014 Ekim ayında sizlerle buluştu. Her bayanın bir iki kez giydiği veya hiç giymediği ama dolabında aylarca yer işgal eden kıyafetleri mutlaka vardır. Ama yine de hiç giyecek kıyafetimiz kalmamıştır:) Yenilerini aldıkça dolap dolar taşar, aradığımızı kolay kolay bulamayız. Ne giysem derdi hiç bitmez. Ben de aynen böyle hissettiğim bir gün bütün giymediğim kıyafetleri ayırdım. Bir zamanlar yüklü miktar ödeyerek aldığım markalı ceketler, gece elbiseleri, bluzlar, çantalar... Aklımda kaldığı kadarıyla tüm bu kıyafetlere harcadığım bedeli hesapladım. Ve kendim bile inanmakta zorlandım. Yaklaşık 20.000TL’lik bir servet aslında dolabımda yatıyor. Giymediğim kıyafetleri nakite çevirip yenilerini alsam süper olurdu diye içimden geçirdim. Geçirmekle kalmayıp hemen işe koyuldum. Kişisel blog olarak açmış olduğum Modastil.com’u, giymediği kıyafetleri satışa sunmak isteyen bayanlara hizmet edecek, aynı zamanda markalı ürünleri ucuza alma imkanı sunacak bir site olarak devam ettirme kararı aldım. Hep beraber aynı heyecanı hisseden bir ekiple yoğun bir çalışma dönemi sonunda ModaStil.com'u yayına açtık ve siteyi açarken önce kendi dolaplarımızı ModaStil kullanıcısı altında satışa sunduk. Boşalacak dolaplarımızı yeniden doldurmak için de sizlerin satışa sunacağı kıyafetleri dört gözle bekliyoruz.

Hazırlık aşamasında geçici bir süre ile kapanan Blogumu merak edenler, sosyal medyadan bana ulaşıp ne zaman tekrar yayına gireceğini soranlar için; blogumun yeni adresi http://blog.modastil.com  

Tüm bayanların ortak sorununa çözüm olacak ModaStil.com sitesinden hepinize kucak dolusu sevgiler!

Sizin dolabınız, bizim dolabımız...

ModaStil.com’u Sosyal Medya’dan takip edebilirsiniz;

1 yorum:

Adsız yorumlar yayınlanmayacaktır, teşekkürler...