Bak Bakalım Blogumda Var mı?

8 Temmuz 2014 Salı

#bloggerlarlahosgeldinyaz Etkinliği- Bölüm:3

Etkinlikle ilgili 3. ve son posta geldi sıra. Sponsor firmalar ve göndermiş oldukları hediyeler yazıma bu postta devam ediyorum.

Arnica, Merlin Dikey Süpürge göndermiş. Miniğim sayesinde evde, sürekli bir oda/alan temizleme  işim çok kolaylaştı.Tozlu Giyim, benim etkinliğimde de sponsor olmuştu, birbirinden güzel ürünleri güvenle alabileceğiniz, ürün çeşidinin bol olduğu bir site. Gözatmanızı tavsiye ederim. Hediye ettikleri bu şapka, tatilde baş tacım oldu.


HC Hair Care, bizlere yine bir saç bakım ürünü göndermiş. Tam yaz ayları için. Bu markayı seviyorum. Ürün hakkındaki detaylı yorumlarımı burayı tıklayarak okuyabilirsiniz.


Flourish Dermokozmetik, bizlere çocuklar için göz yakmayan şampuan ve bir de numune şampuan göndermiş. Numune şampuanı tatilde kullandım, hiç beklemediğim bir performansla karşılaştım.


Paseksan bizlere çok şirin kalıplar ve şeker hamuru göndermiş. Miniğim için bişey yapmalı...


Bebekhouse'nin gönderdiği cam rende, tam da evdeki rendemin kırıldığı anda geldi, teşekkürler...


Kavanoz Dipli Dünya'nın bu çok şık kavanozu içerisinde miniğimin bisküvileri duruyor.


Başak Organik'ten gelen organik yağı denemeye başladım bile.


Becerikli blogger arkadaşımız Sibel hanım, o gün hem etkinliğe katıldı, hem de gelirken bizlere hediyeler getirmiş.


Ece çiçekçiliğin göndermiş olduğu çiçekler arasında, hepimizin şans numaraları gizlenmişti. Bu çiçekler içerisinden çıkan numaralara göre ayrıca hediyeler kazandık. Çekiliş hediyemle ilgili yazım burada.
Kocatepe Kahve, zaten eve giren tek kahve markası. Bu etkinlikte de bizlerle birlikteydi.


Harangvölgy, Her birimize denememiz için 4 ayrı çeşit ürün numunesi ve İstanbuldaki mekanlarında kullanılmak üzere cilt bakım uygulaması-ücretsiz ürün çeki göndermiş.


Bunların dışında, Markör, dijital basın için etkinliğe destek verdi. Eczanemdengelsin, NSC Klinik, Aydın Kuaför, Dekor Hediye, Madammora, Darphin, çekilişle hediye vererek destek olan diğer firmalar.

Etkinliği gerçekleştiren Sibel&Ebru ikilisine ve destek veren firmalara çok teşekkürler...

2 yorum:

Adsız yorumlar yayınlanmayacaktır, teşekkürler...