Bak Bakalım Blogumda Var mı?

27 Mayıs 2014 Salı

incetopuk.com ile Giymek İstediğiniz Ayakkabıyı Siz Tasarlayın...

Biz kadınların vazgeçilmezidir cicili-bicili çantalar ve ayakkabılar :) Milyon tane ayakkabı ve çantamız olsa yine de istemeye devam ederiz, fazlası göz çıkarmaz mantığıyla :)

Bazen, aldığımız ayakkabı hayalimizdeki gibi değildir, ya da numarasında veya kalıbında sorun yaşarız. Bir türlü istediğimiz gibi ayakkabı bulamayız. Ya da bulduklarımız tam istediğimiz gibi değildir.

Ya da, artık kendi tarzımızı yaratmak isteriz ama mağazalarda hayalimizde olanın yakınından bile geçemez bazen o ayakkabılar...

İşte tam da bu noktada, ihtiyacınızı tam anlamıyla karşılayacak bir site ile tanıştırmak istiyorum sizi:


Yeni marka yaratma, marka yönetme ve stratejilerini oluşturma konularında iş tecrübesine sahip, yıllar boyunca yerli ve yabancı firmalarda çalışmış olan ve ayakkabı düşkünü 2 bayan girişimcinin kurmuş olduğu marka: http://www.incetopuk.com/Ayakkabılar, sitede, eşine az rastlanan, şıklıkları ile fark yaratan, yüksek kaliteli, rahat, sadece el işçiliği ve tamamen gerçek deri kullanılarak özel olarak üretiliyor.

Sitenin, "Tasarla" bölümüne girdiğinizde, yukarıda gördüğünüz sayfa açılıyor. Burada, istediğiniz gibi bir ayakkabıyı, 3 boyutlu modelleme kullanarak kendiniz tasarlıyor, siparişi verdikten 15-20 gün sonra da hayalinizdeki ayakkabılarınıza sahip oluyorsunuz.

Özellikle de gelin adaylarımız, ayakkabı tasarlama fikrine  bayılacaklardır. Çünkü, istediğim gibi bir ayakkabı bulabilmek için bırakın Ankara'yı; şehir şehir dolaştığımı biliyorum. Keşke o dönemde bu site açılmış olsaymış :( Site sayfasında, "Gelinlere Özel" bölümündeki ayakkabılardan dilediğinizi seçebilir; ya da yine kendiniz tasarlayabilirsiniz...

Bu arada, sitede sadece ayakkabı yok tabii. Bileklik- kolye-küpe gibi aksesuarlar, etek-elbise-tulum-tunik-gömlek-manto gibi giyim, ve envai çeşit çanta seçenekleriyle gayet zengin bir platform. İstediğiniz ayakkabının yanısıra bir sürü ihtiyacınızı da kolayca ve güvenle satın alabilirsiniz.

Bu arada dönüp dolaşıp ayakkabılara dönüyorum ben. Şu güzelliklere bakar mısınız?
Siz hala burada mısınız? Hadi siteye ışınlanın :))

2 yorum:

Adsız yorumlar yayınlanmayacaktır, teşekkürler...