Bak Bakalım Blogumda Var mı?

29 Mart 2012 Perşembe

Veee Çekilişimiz Başlasın!Ankara'da yaşayanlar ya da 31 Ağustos 2012 tarihine kadar Ankara'ya yolu düşecek olanlar! Sizleri buraya alayım efenim.

Takipçilerim bilirler, şu meşhur "şehir fırsatları" sitelerinden biri sayesinde tanıdığım, yaptığı işe hayran kaldığım, hem işine hem müşterilerine karşı saygılı, canayakın, güleryüzlü ve herşeyden öte artık "arkadaşım" olan Zelişcim'le birlikte sizin için ortaklaşa bir kampanya düzenlemeye karar verdik :)

Daha önce sizlere Beliz Güzellik Merkezi'nde yaptırdığım cilt bakımıyla ilgili deneyimlerimi sizlerle burada
paylaşmıştım. O yüzden uzuun uzun anlatmama gerek yok. Zaten, Zelişcim'in söylediğine göre, blogumda, deneyimlerimi okuyan kişilerin büyük bir çoğunluğunun artık salonunda bakım yaptırdığından bahsediyor ve bu beni çoook mutlu ediyor :) Geçtiğimiz hafta sonu da, Zelişcim'e yüzümdeki koyu lekelerden kurtulmak için bakıma gittiğimde (Onu ayrıca yazıcam), o arada "biz de bir cilt bakımı kampanyası yapalım birlikte" sohbetine geçmiş bulunduk. Ben 1 kişi olsun derken, benim gönlü güzel arkadaşımın ağzından "Neden 2 kişi olmasın?" cümlesi çıkmasın mı?  :) Ne kadar şanslı olduğunuzu tahmin edemezsiniz kızlar :)

Bugün itibariyle aşağıdaki şartlarımızı yerine getirenler arasından yapacağım çekilişle Zelişcim, kendine ait olan "Beliz Güzellik Merkezi"nde 2 kişiye ücretsiz cilt bakımı yapacak.

Sadece bayanların katılabileceği kampanyamız için şartlarımız çok basit:
1- Blogumun ve satış blogumun  izleyicisi olun, (Olmazsa olmaz şart)
2- Kampanyamızı blogunuzda ya da facebook'ta duyurun, (Twitter hesabım yok, kontrol edemeyeceğim için bu sosyal alandaki duyuruları üzülerek kabul edemeyeceğim),
3- Duyuru linkinizi, mail adresinizle birlikte yorumunuzda bildirin,
4- Hiçbir yerde hesabım yok diyorsanız, her 2 blogumun izleyicisi olup bu postun altına yorum bırakın,

Hepsi bu kadar. Adsız yorumları kesinlikle kabul etmiycem. Gelen yorumları tek tek kontrol ettikten sonra onaylayıp çekilişe dahil edicem, siz de şartları yerine getirdiğinizden lütfen emin olun. 30 Nisan'a kadar vaktiniz var, bence bu şansı kaçırmayın ;) Bu arada hemen bir dipnot ekleyeyim; kazanan 2 kişinin, bu hakkını 31.08.2012 tarihine kadar kullanması gerekiyor, aksi takdirde bu fırsatı kaçırmış olacak.

Beliz Güzellik Merkezi: Turgutreis Cd. Mebusevleri No: 17/1 Tandoğan/ANKARA (Özel Magnet Hastanesinin 2 bina yanı)

Telefon: 0 312 212 31 00

4 yorum:

 1. merhaba
  her iki blogunuzunda izleyicisiyim
  cilt bakımı çekilişinize katılmak istiyorum ankaradayım.Bana çıkmasını çok istiyorum.
  narenfer@gmail.com

  YanıtlaSil
 2. İki, bloğunu da izliyorum canım.İki ayrı kazanan olacak sanırım.Hadi bakalım :)İki hakkı bana da versen olur,annemle gideriz :))Mail adresim dolapperisi@hotmail.com ve link http://dolapperisi-dolapperisi-dolapperisi.blogspot.com/2012/04/rococosha-tesekkurler.html

  YanıtlaSil
 3. Ankarada yaşamıyorum :(

  Katılmayı çok isterdim ama İstanbuldayım :(

  http://amareteipsum.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 4. Canın sağolsun şeker, yakında düzenleyeceğim başka çekilişlerim olacak, onlara katılırsın ;)
  Öpüldün....

  YanıtlaSil

Adsız yorumlar yayınlanmayacaktır, teşekkürler...